WielkaKasa.com – pierwsza, prawie realna gra finansowa zdobywa rynek – Portal PR - 24PR
WielkaKasa.com – pierwsza, prawie realna gra finansowa zdobywa rynek

28.04.2011 Kategoria: STARTUP. Autor: admin

Innowacyjna gra finansowa online stawiająca sobie za cel edukację ekonomiczną młodych Polaków, szturmem podbija ich serca.
WielkaKasa.com to pierwsza na polskim rynku gra finansowa osadzona w aktualnej, realnej sytuacji rynkowej. Symulacja łączy elementy wirtualnych gier wieloosobowych z właściwą porcją edukacji w obszarze finansów. Gra Finansowa polega na inwestowaniu wirtualnych środków pieniężnych w określone aktywa (produkty bankowe, akcje, waluty, surowce, fundusze inwestycyjne) w celu maksymalizacji zysku. Ze względu na szeroką gamę instrumentów finansowych gracze mają możliwość poznania i wykorzystania realnych narzędzi finansowych bez ryzyka utraty rzeczywistych pieniędzy. Ponadto poprzez stworzenie kilku równoległych kont gracz ma możliwość sprawdzenia odmiennych strategii inwestowania. Godnym podkreślenia jest fakt, że dane aktualizowane są codziennie – wszystkie dane z rynku finansowego dostarcza spółka Notoria Serwis S.A.

Naszym celem jest wsparcie młodych Polaków w ich drodze do finansowego sukcesu. – mówi Marcin Trybura, Kierownik Projektu WielkaKasa.com, w firmie DON Sp. z o.o. – Poza wiedzą teoretyczną i informacjami jak inwestować, oferujemy praktyczną naukę inwestowania online inwestowania bez ryzyka. Szkoląc się na naszej symulacji, gracze mają dużą szansę, aby ustrzec się błędów w momencie inwestowania prawdziwych pieniędzy.

Z bliska obserwuję, jak ważna dla ekonomicznego powodzenia jest praktyczna nauka inwestowania. mówi dr Szymon Truskolaski, adiunkt na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu Teoria stanowi podstawę, ale tylko skonfrontowanie jej z realnymi decyzjami kształtuje skutecznego inwestora. Dlatego z pełnym przekonaniem polecam projekt WielkaKasa.com nie tylko swoim studentom, ale i wszystkim, którzy chcieliby w przyszłości zarabiać na giełdzie, rynku walutowym, czy surowcach.
Edukacyjne gry online, cieszą się dużym powodzeniem w USA i Europie Zachodniej. Psychologowie tłumaczą sukcesy młodych menedżerów, wczesnym rozpoczęciem edukacji ekonomicznej i czynną nauką biznesu poprzez inwestowanie bez ryzyka. WielkaKasa.com otwiera nowe możliwości przed młodym pokoleniem Polaków. Pokoleniem świadomym tego, że same musi zadbać o swoją godną przyszłość. 

 Wagę edukacji ekonomicznej dostrzegła Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości – portal WielkaKasa.com został uznany za projekt wnoszący nową wartość na rynek oraz uzyskał wsparcie finansowe ze środków europejskich. W ciągu najbliższych kilku miesięcy, serwis zamierza stać się numerem jeden w branży gier finansowych online.

WielkaKasa.com

DON Sp. z o.o.

Podobne wpisy:

Tagi: , , , , , , , , , , , , ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.