AREKA – wnętrza w barwach czekolady – Portal PR - 24PR
AREKA – wnętrza w barwach czekolady

27.05.2011 Kategoria: Dom i ogród. Autor: admin

Dla wszystkich, którzy nie chcą rezygnować z nowoczesnej minimalistki, a jednocześnie pragną wnętrza klimatycznego i przytulnego Black Red White – największa polska grupa meblarska – przygotowała system modułowy AREKA. Najnowsza kolekcja to 19 elementów w wyjątkowej kolorystyce frontów ‘dąb wenge magia’. Meble dostępne są w salonach Black Red White na terenie całego kraju.

Cechą wyróżniającą system modułowy AREKA spośród innych kolekcji są otwierane bezuchwytowe, masywne fronty o smukle wykończonych krawędziach. Ich oryginalny kształt został dodatkowo podkreślony nietuzinkowym wybarwieniem ‘dąb wenge magia’, w którym czekoladowy brąz rozświetlają subtelne, złote refleksy. Nietypowy kontrast stanowią korpusy o zdecydowanym profilu oraz solidne cokoły w kolorze intensywnego ‘wenge’.

Przyciemnione szkło witryny – zamknięte w aluminiowych ramkach – sprawia że całość kompozycji nabiera eleganckiego, a jednocześnie lekkiego charakteru.

System AREKA – poza walorami estetycznymi – jest również niezwykle funkcjonalny. Głębokie szuflady i pojemne szafki bez problemu pomieszczą rzeczy niezbędne w każdym domu. Komody, regały, półki, szafy, witryna i biurko sprawdzą się zarówno w salonie, jak i pokoju młodzieżowym czy sypialni.

Inspirujące aranżacje z wykorzystaniem mebli Areka obejrzeć można na stronie www.brw.com.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.