Burger King „Igra” z ogniem i… zdobywa sympatię strażaków – Portal PR - 24PR
Burger King „Igra” z ogniem i… zdobywa sympatię strażaków

19.05.2011 Kategoria: Konkursy. Autor: admin

Sukcesem zakończyła się specjalna akcja Burger King przygotowana z  okazji Dnia Strażaka. Tego dnia we wszystkich restauracjach sieci od rana pojawiały się liczne grupy strażaków – w mundurach galowych lub bojowych – w odpowiedzi na zaproszenie Burger King. Grillowane na ogniu burgery serwowane były im za darmo, w symbolicznym podziękowaniu za hart ducha i odwagę.

 „Dziękujemy sieci BURGER KING za niesamowitą niespodziankę, jeszcze nikt w Polsce niczego podobnego nie zrobił.”. „Fajny pomysł. W końcu ktoś nas docenił.” – takie i podobne komentarze pojawiały się ze strony strażaków, którzy w swoje święto odwiedzili restauracje Burger King. Grillowane na ogniu burgery zdecydowanie zdobyły ich uznanie – wydano ponad 1 600 zestawów m.in. zawierających kultowe Whoppery. 

Widok tak wielu strażaków w Burger King w ich służbowych strojach zaskoczył tego dnia pozostałych gości restauracji, natomiast fani Burger King zgromadzeni  na fan page’u marki mogli  obserwować liczne wpisy ze strony strażaków z podziękowaniami, pamiątkowymi zdjęciami z restauracji i oczywiście komentarzami dotyczącymi smaku burgerów – prosto z ognia. Przy tak pozytywnych reakcjach z pewnością rozważone zostaną kolejne akcje Burger King skierowane do tej wyjątkowej grupy ludzi – odważnych, charyzmatycznych i dumnych z wykonywanego zawodu.

Akcja przeprowadzona została we wszystkich 22 restauracjach Burger King we współpracy z Wojewódzkimi Komendami Straży Pożarnej – dowolne zestawy Burger King serwowane były w Dzień Strażaka wszystkim strażakom, którzy odwiedzili tego dnia jedną z restauracji sieci w swoim służbowym ubiorze lub okazali dokument poświadczający wykonywany zawód.

Burger King

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.