Comm Start na rzecz The Scotch Malt Whisky Society – Portal PR - 24PR
Comm Start na rzecz The Scotch Malt Whisky Society

18.05.2011 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Agencja Comm Start rozpoczęła współpracę z ‘The Scotch Malt Whisky Society’ – stowarzyszeniem, które butelkuje i dystrybuuje wśród swoich członków najlepsze, a jednocześnie najrzadsze jednosłodowe whisky pochodzące z pojedynczych beczek (single malt, single cask whisky) oferując fantastyczną przygodę degustacyjną prawdziwym koneserom tego trunku.

Od początku maja 2011 r. Comm Start odpowiada za całokształt działań public relations, obejmujących relacje z mediami włącznie z obecnością w social media. Wspiera także The Scotch Malt Whisky Society  w działaniach brandingowych, marketingu internetowym oraz promocji bezpośredniej adresowanej do klientów na rynku polskim. Umowa została podpisana na czas nieokreślony.

„Comm Start działa niezwykle profesjonalnie wspierając nas w promocji i komunikacji zewnętrznej” mówi Stephen Swinney, dyrektor i założyciel Stowarzyszenia w Polsce. „Ich znajomość polskich realiów oraz mediów pomaga nam wybrać odpowiednie kanały i narzędzia komunikacji z klientami na tutejszym rynku”, dodaje. Za realizację projektu odpowiada Ewa Nowak.

Comm Start

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.