Cooler Master Silencio 550 – Cisza ponad wszystko – Portal PR - 24PR
Cooler Master Silencio 550 – Cisza ponad wszystko

23.05.2011 Kategoria: Komputery. Autor: admin

Synteza unikalnego stylu, wysokiej jakości materiałów oraz doskonałej izolacji akustycznej wnętrza obudowy komputera – tak w skrócie prezentuje się najnowsza rozwiązanie typu tower firmy Cooler Master – Silencio 550. Model ten to niezwykle trwała, stalowa konstrukcja, utrzymana w czarnej kolorystyce, która dzięki przestronnemu wnętrzu umożliwia bezproblemowy montaż zaawansowanych systemów chłodzenia CPU oraz najwydajniejszych kart graficznych. Dopełnieniem całości jest funkcjonalny panel frontowy.

Cicha praca

Silencio 550, jak sama nazwa wskazuje, charakteryzuje się zredukowanym praktycznie do minimum poziomem hałasu podczas pracy. Efekt ten uzyskano za sprawą specjalnej gąbki, doskonale pochłaniającej dźwięk, którą pokryto wewnętrzne części obudowy. Rozwiązanie takie, w połączeniu ze stalową konstrukcją wyposażoną w gumowe nóżki, zapewnia doskonałe wyciszenie. Dzięki temu, podczas pracy przy komputerze praktycznie nie słyszymy hałasu generowanego przez wiatraki czy dyski twarde umieszczone wewnątrz Silencio 550.

Przestronna i funkcjonalna

Przestronne wnętrze Silencio 550 pozwala na bezproblemową instalację poszczególnych elementów nowoczesnego komputera. Dla pamięci masowych przeznaczono trzy zatoki 5,25”, siedem 3,5” oraz jedna 2,5”, które znajdują się w stalowej klatce umożliwiającej szybki i łatwy demontaż. Oprócz tego obudowa Cooler Master bez problemów pomieści również rozbudowane systemy chłodzenia oraz wysokowydajne karty graficzne. Dodatkowo, w celu zapewnienia najwyższej funkcjonalności, na przednim panelu Silencio 550 znajdziemy m.in. złącze USB 3.0 oraz czytnik kart pamięci SD. Najnowszy produkt Cooler Master gwarantuje także bardzo dobrą cyrkulację powietrza za sprawą dużego wiatraka umieszczonego we frontowej części obudowy, który opcjonalnie może być wsparty przez drugi wentylator, instalowany na tylnej ściance.

Silencio 550 to obudowa typu tower, która oferuje wysoką funkcjonalność, elastyczność i doskonałą izolację akustyczną. A wszystko to przy bardzo atrakcyjnej cenie, która sprawia, że najnowszy produkt Cooler Master to wymarzone rozwiązanie dla użytkowników ceniących komfortową oraz cichą pracę.

Więcej informacji na temat produktów Cooler Master, można znaleźć na stronie www.coolermaster.com

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.