GutPR z medyczną platformą internetową – Portal PR - 24PR
GutPR z medyczną platformą internetową

19.05.2011 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Wrocławska agencja GutPR rozpoczęła współpracę z serwisem mylekarze.pl – nową medyczną platformą internetową. Serwis mylekarze.pl ma na celu dać pacjentom szeroki i szybki dostęp do lekarzy, a z drugiej strony sprowokować otwarcie się lekarzy na pacjentów w sieci, jednocześnie usprawniając komunikację w relacji lekarz-pacjent.

Umowa obejmuje działania w obszarze media relations – ze szczególnym uwzględnieniem prasy medycznej. Jak mówią właściciele serwisu mylekarze.pl „Wybierając GutPR kierowaliśmy się nie tylko efektami uzyskanymi przez GutPR dla innych obsługiwanych przez Agencję portali internetowych, ale również doświadczeniem w obsłudze mediowej inicjatyw dofinansowanych z Unii Europejskiej, które rządzą się swoimi prawami, choćby w zakresie dokumentowania przeprowadzanych działań”.

Mylekarze.pl to kolejny po Gotujmy.pl, Favore.pl, 112it.pl i Polskaprojektowa.pl serwis, który zdecydował się na obsługę komunikacyjną prowadzoną przez agencję GutPR. Klient sam zgłosił się do agencji. Za obsługę mylekarze.pl z ramienia GutPR odpowiedzialny jest Rafał Wójcicki.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.