Kolekcja Mebli Klose zaprasza na arena DESIGN 2011 – Portal PR - 24PR
Kolekcja Mebli Klose zaprasza na arena DESIGN 2011

23.05.2011 Kategoria: Dom i ogród, Targi. Autor: admin

Już w środę rozpoczyna się wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich wielbicieli dobrego wzornictwa – arena DESIGN 2011. W ramach tego festiwalu odbędzie się trzecia edycja konkursu Top Design, którego celem jest promocja najlepszych rozwiązań wzorniczych. Wśród tegorocznych finalistów są dwie komody z najnowszych linii Kolekcji Mebli Klose. Serdecznie zapraszamy do Poznania!

Finalista konkursu Top Design  komoda z kolekcji  K9

W dniach 25-28 maja w Poznaniu odbędzie się dedykowany współczesnemu wzornictwu  i architekturze festiwal designu – Arena Design 2011. To prawdziwa platforma dialogu    i współpracy dla projektantów oraz przedsiębiorców, jednocześnie ta wyjątkowa impreza umożliwia wszystkich zainteresowanym designem na najwyższym poziomie kontakt ze światowej sławy ekspertami w dziedzinie wzornictwa przemysłowego oraz najlepszymi polskimi rozwiązaniami wzorniczymi. Jedną  z atrakcji festiwalu będzie konkurs Top Design Award 2011 – promujący doskonałe polskie wzornictwo na światowym poziomie. Wśród rozwiązań nominowanych do tytułu Top Design Award 2011 są dwie komody z najnowszych kolekcji marki Klose: komoda z linii K6 o  wyjątkowym froncie, którego przestrzenna forma przywodzi na myśl skomplikowany labirynt oraz komoda z kolekcji K9 o oryginalnej, pofalowanej powierzchni czół szuflad.

MTP, Arena Design 2011
Strefa Top Design
Poznań

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.