Konica Minolta łączy się z Apple… bezprzewodowo! – Portal PR - 24PR
Konica Minolta łączy się z Apple… bezprzewodowo!

10.05.2011 Kategoria: Telekomunikacja. Autor: admin

Nowa bezpłatna aplikacja dostępna w App Store umożliwia wydruk z telefonów na urządzeniach Konica Minolta 
 Konica Minolta wprowadziła na rynek aplikację umożliwiającą bezprzewodową  łączność pomiędzy najpopularniejszymi produktami Apple, takimi jak iPhone®, iPadTM oraz iPod touch® i  z najnowszymi urządzeniami drukującym.

Program PageScope Mobile pozwala na zdalne przeglądanie, czytanie i drukowanie dokumentów z przenośnych urządzeń Apple oraz pobieranie materiałów zeskanowanych wcześniej na urządzeniach bizhub Konica Minolta. Nowe oprogramowanie jest dostępne bezpłatnie w App Store.

PageScope Mobile współpracuje z urządzeniami iPhone 3GS, iPhone 4, iPad i iPod Touch 4G. Dzięki rozwiązaniom Konica Minolta każdy użytkownik iPhone’a może teraz wydrukować dokumenty lub interesujące go materiały dostępne w sieci na urządzeniach Konica Minolta bez konieczności podłączania telefonu do komputera! Nie są potrzebne do tego żadne kable, wystarczy połączenie Wi-Fi. Nie trzeba też martwić się o to, czy popularne w środowiskach biznesowych narzędzia działające pod systemami Windows otworzą wszystkie przesłane z telefonu dokumenty. Z nową aplikacją na pewno unikniemy przykrych niespodzianek. Każdy wielbiciel nowinek technicznych na pewno szybko doceni to ułatwienie w pracy, zwłaszcza, że dla każdego jest ono dostępne bezpłatnie. 

Dzięki bezpłatnemu oprogramowaniu dostępnemu w App Store, użytkownicy przenośnych urządzeń Apple mogą cieszyć się jeszcze większą swobodą niż dotychczas – mówi Mateusz Macierzyński, kierownik produktu ds. oprogramowania i rozwiązań w Konica Minolta Business Solutions Polska. – Staramy się zaspokajać rosnący popyt na biurowe rozwiązania do pracy w sieci i przetwarzania danych w chmurze. Dlatego opracowanie takich aplikacji, jak PageScope Mobile było dla nas naturalnym krokiem – dodaje.

PageScope Mobile to nowe rozwiązanie Konica Minolta, pozwalające na bezprzewodową łączność pomiędzy najnowszymi urządzeniami wielofunkcyjnymi tej marki i produktami Apple – iPhone, iPad oraz iPod touch.

Apple, logo Apple, iPhone, iPod touch i iTunes są znakami towarowymi Apple Inc., zarejestrowanymi w Stanach Zjednoczonych i innych krajach. iPad jest znakiem towarowym Apple Inc. App Store jest znakiem usługowym Apple Inc.

Konica Minolta Business Solutions Polska Sp. z o.o.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.