Little Lady Line – kolekcja komunijna Gatty – Portal PR - 24PR
Little Lady Line – kolekcja komunijna Gatty

19.05.2011 Kategoria: Moda. Autor: admin

Trwa wyjątkowo wyczekiwany przez młode damy okres komunii świętych. Małe elegantki i ich mamy z pewnością zadbały już o wszystkie niezbędne na ten szczególny dzień elementy garderoby. Przede wszystkim ładną, białą sukienkę, wianek, delikatne rękawiczki i pantofelki – często, dla wielu dziewczynek, pierwsze buty na nieco wyższym niż zwykle obcasie. Pełnego, komunijnego wizerunku z pewnością dopełnić mogą także białe, cienkie rajstopki. Z tej okazji Gatta przygotowała dla swoich młodych klientek specjalną, komunijną linię Little Lady Line.

 Rajstopki Little Lady Line pasują na każdą mniej lub bardziej szczególną okazję. Kolekcja bogata jest bowiem w najmodniejsze w tym sezonie wzory i kolory. Nie brakuje w niej jednak klasycznych, białych modeli na tak wyjątkową okazję, jak komunia święta.

Komunijne propozycje Gatty to cienkie rajstopy Alice i Alice Lux oraz gładkie, białe Natanell, które z jednej strony w pełni kryją nogi dziewczynek, a z drugiej są na tyle delikatne i przewiewne, że nawet pod długą, białą sukienką młode damy mogą czuć się wygodnie i komfortowo. Dla elegantek, które chcą wyróżnić się spośród swoich rówieśniczek i lubią zaskakujące, ciekawe wzorki, także na komunijnych dodatkach, mamy ażurkowe, spowite jodełkowym splotem, nieskazitelnie białe rajstopki Donatella – powiedziała Małgorzata Barton, Szef Marketingu Gatta.

Wśród białych propozycji Gatty znaleźć można także cienkie rajstopki Priscilla, ozdobione kwiatowym wzorem, które z pewnością dopełnią komunijny wizerunek każdej dziewczynki i pozwolą jej poczuć się naprawdę pięknie i wyjątkowo tego szczególnego dnia.

Rajstopy z kolekcji Little Lady Line są delikatne, miękkie i wygodne. Dodatek elastanu sprawia, że produkty nie deformują się w trakcie użytkowania, łatwo się je zakłada i nawet po wielokrotnym praniu nie tracą swoich właściwości.

Produkty marki Gatta posiadają certyfikat Eko-Tex, który potwierdza, że wszystkie materiały użyte do produkcji nie zawierają szkodliwych substancji i są odpowiednie dla alergików.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.