MSL Warsaw dla Siemens – Portal PR - 24PR
MSL Warsaw dla Siemens

25.05.2011 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

 Agencja MSL Warsaw odpowiada za komunikację projektu „Train of Ideas” w Polsce, na zlecenie firmy Siemens. W ramach interaktywnej wystawy organizowanej przez Hamburg – miasto wyróżnione tytułem European Green Capital 2011 – zaprezentowane zostaną przyjazne środowisku projekty realizowane w całej Europie. W ramach europejskiego tournee „Train of Ideas” odwiedzi 17 miast, a w dniach 31.05 – 04.06.2011 gościć będzie w Warszawie.

Wystawie prezentującej również najlepsze proekologiczne projekty Warszawy towarzyszyć będzie debata poświęcona możliwościom usprawnienia publicznego systemu transportu i komunikacji w stolicy, przy zastosowaniu rozwiązań przyjaznych dla środowiska.

Celem projektu „Train of Ideas” jest pokazanie w jaki sposób wizja zrównoważonych miast przyszłości może stać się rzeczywistością. Jednym z Oficjalnych Partnerów Strategicznych wystawy „Train of Ideas” jest Siemens.

Do zadań MSL Warsaw należą relacje z mediami oraz wsparcie organizacyjne wybranych wydarzeń związanych z wystawą w Warszawie. Działania są realizowane równolegle i wspólnie z europejskimi oddziałami sieci MSLGROUP.

MSL Warsaw

MSL Warsaw jest firmą doradczą opracowującą i realizującą programy public relations w pełnym zakresie. Spektrum naszej ekspertyzy opiera się na trzech filarach, które obejmują wszystkie dyscypliny PR. Filary te to: Komunikacja Marketingowa, w ramach której prowadzimy kampanie PR dla produktów i marek, Komunikacja Korporacyjna, która obejmuje tworzenie i realizację działań komunikacyjnych firm oraz Komunikacja Zdrowotna wyspecjalizowana w realizowaniu programów na rzecz firm z sektora ochrony zdrowia. MSL Warsaw jest częścią MSLGROUP.

www.mslwarsaw.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.