Nowe wersje kultowego V-Stroma – Portal PR - 24PR
Nowe wersje kultowego V-Stroma

25.05.2011 Kategoria: MOTO. Autor: admin

Marzysz o sprawdzonym i niezawodnym motocyklu w sam raz do dalekich i wymagających podróży?  właśnie z myślą o Tobie Suzuki Motor Poland przygotowało dwie bardzo atrakcyjne wersje modelu V-Strom 650.

To

1.     V-Strom 650 w wersji bez ABS

To wygodny motocykl turystyczny wyposażony w silnik typu V2 o mocy maksymalnej 67KM. Dalekie i komfortowe podróżowanie ułatwia mu potężny 22-litrowy zbiornik, przednia owiewka z regulowaną szybą, doskonałe zawieszenie oraz wygodna kanapa. V- Strom dostępny jest teraz w atrakcyjnej cenie 29  800zł.

2.     Wersja limitowana V-Strom 650 Touring Edition:

Ta wyjątkowa seria motocykla zawiera zestaw trzech aluminiowych kufrów o pojemności 120 litrów, gmole, bagażniki kufra centralnego i kufrów bocznych z płytami montażowymi.

Ceny wersji limitowanej:

  • ·       V-Strom 650 Touring Edition: 33  000zł 
  • V-Strom 650A Touring Edition: 35  200zł ( wersja z ABS).

Poczuj prawdziwą przyjemność z prowadzenia, użytkowania oraz turystyczne talenty nowych wersji V-Stroma.

Ilość pojazdów ograniczona. Szczegółowa oferta dostępna w autoryzowanych salonach motocyklowych Suzuki.

(V-Strom Touring Edition prezentowany na załączonych zdjęciach, wyposażony jest dodatkowo w handbary i aluminiową osłonę silnika, z oferty akcesoryjnej)

http://www.suzuki.pl/media/moto

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.