On Board PR i San Markos będą pracować dla Ségécé Polska – Portal PR - 24PR
On Board PR i San Markos będą pracować dla Ségécé Polska

10.05.2011 Kategoria: Agencje PR, Agencje reklamowe. Autor: admin

On Board PR i San Markos zwyciężyły w przetargu na opracowanie strategii komunikacji i brandingu dla jednego z projektów Segece, wiodącego europejskiego operatora centrów handlowych. Za przygotowanie strategii komunikacji odpowiadać będą konsultanci On Board PR a za strategię brandingową zespół San Markos. Umowa o współpracy zawarta z Ségécé Polska jest umową projektową. Klienta pozyskano w drodze przetargu.

Ségécé specjalizuje się w nieruchomościach komercyjnych oferując pełen zakres usług zarządzania aktywami centrów handlowych i obiektów komercyjnych. Usługi te obejmują etap projektu, długoterminowe administrowanie aktywami w tym badania, projektowanie, rozwój, komercjalizację, zarządzanie nieruchomościami oraz obsługę techniczną. Ségécé działa w imieniu inwestorów nabywając istniejące obiekty komercyjne lub rozwijając nowe projekty budowlane, w których odpowiada za koncepcję i komercjalizację. Założone w 1956, Ségécé posiada doświadczenie ponad stu zrealizowanych projektów deweloperskich każdej wielkości w centrach miast i na ich przedmieściach. Jako największy operator centrów handlowych w Europie działający w 10 krajach poprzez sieć przedstawicielstw lub spółek joint venture, grupa Ségécé zarządza 400 centrami handlowymi. Ségécé jest najstarszym deweloperem centrów handlowych we Francji. Od 1998 firma jest przedstawicielem Klépierre, firmy inwestycyjnej BNP Paribas.

On Board PR Ecco Network

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.