Patrycja Sass-Staniszewska awansowała na stanowisko dyrektora biura IAB Polska – Portal PR - 24PR
Patrycja Sass-Staniszewska awansowała na stanowisko dyrektora biura IAB Polska

04.05.2011 Kategoria: Organizacje. Autor: admin

Patrycja Sass-Staniszewska, pełniąca dotychczas obowiązki business development managera, awansowała na stanowisko dyrektora biura IAB Polska. Staniszewska przejęła większość obowiązków organizacyjnych i administracyjnych od Jarosława Sobolewskiego, który w większym stopniu zaangażuje się w koordynację strategicznych dla branży interaktywnej działań z zakresu Public Affairs, pozostając na stanowisku dyrektora generalnego IAB Polska.

 
Z początkiem maja 2011 roku, Patrycja Sass-Staniszewska została awansowana na stanowisko dyrektora biura Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska. Na nowym stanowisku będzie odpowiadać za działania organizacyjne, kwestie członkowskie, zarządzanie pracą poszczególnych działów IAB (eventy, sprzedaż, edukacja, badania, PR), oraz koordynowanie prac grup roboczych.

„Dostosowujemy strukturę organizacyjną biura do bieżącej sytuacji i wyzwań stojących przed związkiem. Działania z zakresu public affairs to w tej chwili największe takie wyzwanie, a dzięki tej zmianie chcemy podnieść te działania na wyższy poziom. Jestem pewien, że Jarek i Patrycja znakomicie poradzą sobie w nowych rolach, czego im serdecznie życzę.” – powiedział Piotr Kowalczyk, Prezes Zarządu IAB Polska.

Patrycja Sass-Staniszewska jest związana z IAB Polska od ponad trzech lat. Początkowo jako project manager była odpowiedzialna za organizowanie wszystkich imprez branżowych IAB, w tym największej konferencji polskiej branży interaktywnej – corocznego Forum IAB. Przez ostatni rok pracowała na stanowisku business development managera, na którym była odpowiedzialna za pozyskiwanie nowych firm członkowskich, utrzymywanie dobrych relacji z aktualnymi członkami Związku oraz koordynowanie prac grup roboczych. Nowa dyrektor biura IAB Polska z wykształcenia jest PR-owcem, absolwentką Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Przed przyjściem do IAB Polska pracowała jako PR manager w firmach MMT Management i Eniro Polska.

Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.