Team DPD Polska po raz kolejny w Rajdowym Pucharze Polski – Portal PR - 24PR
Team DPD Polska po raz kolejny w Rajdowym Pucharze Polski

06.05.2011 Kategoria: Sport. Autor: admin

Już w sobotę, 14 maja po raz dziewiąty zostanie rozegrany Rajd Mazowiecki – eliminacja Rajdowego Pucharu Polski. Na starcie – obok prawie stu załóg rajdowych – nie zabraknie Team’u DPD Polska z Danielem Kamieńskim za kierownicą nowej rajdówki. Dodatkowo, dla entuzjastów rajdowych emocji i fotografii, DPD Polska przygotowała konkurs na Facebooku, w którym można wygrać 10 atrakcyjnych zestawów gadgetów firmowych.

DPD Polska dba nie tylko o rozwój zawodowy swoich pracowników. Wspiera także ich pasje i zainteresowania.   Dokładamy wszelkich starań, aby w przyjaznej atmosferze zapewnić pracownikom poczucie stabilizacji, satysfakcji z wykonywanych obowiązków oraz poczucia przynależności do  struktury organizacyjnej spółki –mówi Aneta Gasparska – Kierownik Działu Marketingu i Komunikacji, Rzecznik Prasowy DPD Polska. To nie pierwszy raz, kiedy angażujemy się w podobne inicjatywy. Chętnie bierzemy udział w nietuzinkowych przedsięwzięciach naszych pracowników. Praca to nie tylko lista zadań, a osoby, które mają świadomość tego, że firma wspiera ich zainteresowania czują się w niej bezpiecznie i z podobną pasją podchodzą również do obowiązków zawodowych- dodaje. Utworzenie rajdowego teamu DPD jest namacalnym przykładem wyjścia naprzeciw potrzebie realizowania się poza pracą. 

Daniel Kamieński – Product Manager w DPD Polska, a prywatnie pasjonat motoryzacji i sportów motorowych – w tym roku po raz piąty wystartuje w barwach DPD Polska. Ten rajd jest dla mnie wyjątkowy. Uczestnicząc w nim, przeżywałem skrajne emocje – od rozczarowania po pechowym dachowaniu zakończonym w pobliskim stawie, po euforię towarzyszącą zwycięstwu w klasie i trzecim miejscu w klasyfikacji generalnej w zeszłym roku. Kamieński startuje nie od dziś – startował w wyścigach długodystansowych, gdzie odniósł pierwsze sukcesy oraz w Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski. Ma także na swoim koncie tytuł drugiego V-ce mistrza w klasie N0 w Rajdowym Pucharze Polski.

Team DPD starannie przygotowuje się do startów w tegorocznym Rajdowym Pucharze Polski. Na nadchodzący sezon przygotowaliśmy nowy, bardziej agresywny w prowadzeniu samochód, jakim jest A-grupowy Citroen C2R2. Rajd Mazowiecki będzie świetną okazją, aby zaprzyjaźnić się z tym pojazdem – mówi Daniel. Dodatkowo, za kierownicą Kamieński otrzyma nieocenione wsparcie doświadczonego pilota – Pawła Skrzywana. Paweł to doskonale znany w świecie rajdowym spec dlatego bardzo się cieszę, że przyjął moje zaproszenie – dodaje Daniel Kamieński.

Z okazji tego wydarzenia, Team DPD zaprasza wszystkich do odwiedzenia swojego ‘Fun Page’ na Facebooku  i wzięcia udziału w wyjątkowym konkursie. Wystarczy zostać fanem strony „Team DPD – zespół rajdowy” i do 22 maja opublikować wykonane podczas rajdu zdjęcie samochodu DPD Polska. Dziesięciu fanów, których zdjęcia zdobędą największą liczbę „like’ów”, otrzyma zestaw gadżetów DPD Polska.

Ciszewski Public Relations Sp. z o.o.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.