Veneo w branży wnętrzarskiej – Portal PR - 24PR
Veneo w branży wnętrzarskiej

25.05.2011 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

W maju br. krakowska agencja Veneo rozpoczęła obsługę public relations marki Decowood, specjalizującej się w produkcji podłóg drewnianych. Zespół Veneo będzie odpowiedzialny za prowadzenie działań komunikacyjnych oraz budowanie wizerunku marki w mediach społecznościowych.

Decowood to marka będąca własnością spółki Parkiet Line, producenta i dystrybutora podług drewnianych, paneli podłogowych oraz chemii  do drewna. Linia produktów Decowood wykorzystuje piękno dębowego drewna impregnowane wyłącznie za pomocą naturalnych wosków i olejów.

Umowa obejmuje opracowanie i wdrożenie strategii komunikacji marki, relacje z mediami tradycyjnymi i elektronicznymi oraz budowanie wizerunku w mediach społecznościowych. Umowa została podpisana na sześć miesięcy z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony. Klient został pozyskany w wyniku działań new business. Za koordynację projektu odpowiada Kinga Przejczowska.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.