Zadbaj o formę na lato! – Portal PR - 24PR
Zadbaj o formę na lato!

24.05.2011 Kategoria: Aktywność, zdrowie. Autor: admin

Zbliżają się wakacje i to ostatni moment, aby zadbać o swoją formę przed wyjściem na plażę. Dlatego właśnie ruszyła akcja portalu Point.fm „Forma na lato”. Przyłączcie się do programu: przez najbliższe 6 tygodni ćwiczcie wg. przygotowanego przez trenerów indywidualnych programu, stosujcie się do zaleceń dietetyka i zrzućcie kilka kilogramów na lato!

Przystąpienie do Projektu nic nie kosztuje, wystarczy wejść na portal Point.fm zapoznać się z wytycznymi dotyczącymi treningu oraz diety i przyłączyć się do nas. Przez najbliższe 6 tygodni będziemy realizować program treningowy przygotowany przez profesjonalnych trenerów. Plan ćwiczeń rozpisany jest na poniedziałki, środy i piątki. W te dni trenerzy będą również pełnić dyżury online odpowiadając na pytania uczestniczek projektu i wyjaśniając wątpliwości.

Aby wspomóc trening i proces odchudzania niezbędna jest także prawidłowa dieta, dlatego nad przebiegiem akcji będzie czuwać dietetyk, specjalista ds. żywienia Agnieszka Ślusarska. W utrzymaniu prawidłowej diety pomogą codzienne porady i wskazówki dotyczące zdrowego odżywiania oraz możliwość indywidualnej porady podczas cotygodniowego, czwartkowego dyżuru.

Nie dajmy się zwariować szałowi cudownych diet. Projekt „Forma na lato” jest zdrowym i rozsądnym sposobem na poprawienie sylwetki przed wakacjami.  Na zakończenie akcji przewidziany jest konkurs z nagrodami niespodziankami.

Point.fm to nowy portal dla kobiet, oferujący innowacyjne rozwiązania z zakresu m.in.: rodzicielstwa, organizacji ślubu, kulinariów, dietetyki. Innowacyjność projektu polega na dostępności aplikacji i e-usług np. planer ślubny, wyszukiwarka przepisów, listy zakupowe, kalendarz pierwszego roku życia dziecka i inne.

www.point.fm

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.