Zamieszkaj na zielonym osiedlu RED Park – Portal PR - 24PR
Zamieszkaj na zielonym osiedlu RED Park

05.05.2011 Kategoria: NIERUCHOMOŚCI. Autor: admin

Ruszyła przedsprzedaż mieszkań na nowym osiedlu RED Park w poznańskim Dębcu. Zainteresowani zakupem mieszkań w inwestycji realizowanej przez RED Real Estate Development mają teraz okazję skorzystać z systemu płatności 15/85.

Kompleks RED Park powstanie w bezpośrednim sąsiedztwie parku przy ul. 28 Czerwca. Tworzyć go będą cztery trzynasto piętrowe budynki mieszkalne z garażami podziemnymi i Galeria RED Park, która będzie zapleczem usługowo-handlowym dla mieszkańców osiedla. W pierwszym etapie projektu, którego realizacja rozpocznie się w sierpniu powstanie 130 mieszkań. W ofercie dostępne są lokale o powierzchni od 30 do 56 mkw. Tylko na ostatnim piętrze deweloper zaprojektował większe metraże z dużymi tarasami.

Konstrukcja budynków i układ funkcjonalny mieszkań daje swobodę dowolnego planowania wnętrz. Dzięki temu można np. wygospodarować w mieszkaniu dodatkowy pokój. Istnieje także możliwość łączenia lokali. Inwestor, bazując na doświadczeniach związanych z realizacją inwestycji na stołecznym rynku, m.in. wieloetapowego osiedla Alpha, zaproponował najbardziej optymalne rozwiązania. Oferuje mieszkania o maksymalnej powierzchni mieszkalnej przy minimalnym metrażu części wspólnych.

Nowe osiedle to oferta dla osób, które poszukują nowoczesnych rozwiązań w niewygórowanej cenie. W inwestycji można kupić mieszkania w cenie już od 5100 zł brutto za metr kwadratowy. Wszystkie lokale objęte są programem Rodzina na swoim. Projekt finansowany jest przez PKO BP. W czasie przedsprzedaży deweloper umożliwia zakup mieszkania w atrakcyjnym systemie finansowania 15/85. W momencie rozpoczęcia  budowy  kupujący wpłaca 15 proc. wartości nieruchomości, a 85 proc. sumy dopiero przed odbiorem kluczy.

Ogromnym walorem osiedla jest jego lokalizacja tuż przy parku tzw. „Lasku Dębiec” z zabytkowym fortem. Widok na park i zieleń wokół budynków składać się będą na niezwykle przyjazne otoczenie kompleksu. Położenie RED Park pozwala mieszkańcom cieszyć bezpośrednim kontaktem z przyrodą, ale również daje możliwość dojazdu w ciągu kilku minut do centrum Poznania. W pobliżu znajduje się także rozbudowana komunikacja autobosowa i pętla tramwajowa Dębiec oraz wyjazd na trasę szybkiego ruchu A2. Docelowo cały kompleks zostanie zamknięty i ogrodzony. W jego obrębie znają się również ogólnodostępne bezpłatne miejsca postojowe dla gości.    

Sprzedaż mieszkań prowadzi ASMA Nieruchomości www.asma.com.pl    

Więcej na: www.redpark.pl i www.red-development.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.