Zwiększenie powierzchni bagażowej dzięki relingom – Portal PR - 24PR
Zwiększenie powierzchni bagażowej dzięki relingom

18.05.2011 Kategoria: MOTO. Autor: admin

Polacy są coraz bardziej mobilni, częściej spędzają weekendy poza domem, wykorzystując w aktywny sposób każdą wolną chwilę. Na wyjazdy zabierają ulubiony sprzęt – na przykład rowery. Przymocowanie jednośladów jest możliwe dzięki relingom dachowym i funkcjonalnym poprzeczkom dostępnym w sklepach internetowych, takich jak np. Chromowane.com.

Przewożenie w bagażniku całego ekwipunku to pozornie oczywista sprawa. Załadowana „po brzegi” tylna część kabiny pojazdu może stwarzać niebezpieczeństwo dla pasażerów, szczególnie w trakcie nagłych manewrów. Przedmioty o większych gabarytach najlepiej przenieść na zewnątrz auta, montując relingi dachowe, które ułatwiają zamocowanie bagażnika zewnętrznego. Z relingów, wyposażonych w poprzeczki i zaczepy, można korzystać w przypadku transportu rowerów, nart, boksów czy desek surfingowych.- Dedykowane relingi z poprzeczkami wykonane są z mocnego stopu aluminium oraz tworzywa ABS. Posiadają nośność maksymalną sięgającą 75 kg. Poza tym, produkcja tych elementów jest oparta o normy ISO TUV, co gwarantuje ich jakość i wytrzymałość – mówi Andrzej Karpowicz, właściciel sklepu internetowego chromowane.com.

Relingi znajdują zastosowanie nie tylko w samochodach terenowych lub typu combi, ale także w małych autach 3-drzwiowych. Ich zamocowanie nie jest skomplikowane, ponieważ specjalny system montażu dopasowuje się do fabrycznie przygotowanych miejsc. Dodatkowo, dzięki aerodynamicznemu kształtowi, nie powodują uciążliwych szumów.

Ceny relingów w sklepie chromowane.com rozpoczynają się od 550 zł.

Więcej informacji na www.chromowane.com

KNS Ltd specjalizuje się w dystrybucji akcesoriów  tuningowych. Współpracuje ze znanymi w branży producentami i dystrybutorami, takimi jak EGR Australia, Jacky Auto Sport, FK Automotive, Dectane oraz wieloma polskimi dostawcami. KNS Ltd jest właścicielem sklepu internetowego chromowane.com. Prowadzi sprzedaż akcesoriów tuningowych zarówno dla klientów indywidualnych jak i profesjonalistów.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.