Agnieszka Gołąbek dołącza do Sugar & Spice Public Relations – Portal PR - 24PR
Agnieszka Gołąbek dołącza do Sugar & Spice Public Relations

07.06.2011 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Była rzeczniczka prasowa Ministerstwa Zdrowia dołącza do zespołu agencji Sugar & Spice Public Relations. Agnieszka Gołąbek zajmie się projektami specjalnymi oraz będzie odpowiedzialna za nowo powstającą strukturę firmy. – To kolejny impuls, który świetnie przysłuży się rozwojowi agencji. Agnieszka jako najwyższej klasy profesjonalistka z doświadczeniem i umiejętnościami zdobytymi  w pracy w PR zarówno najważniejszych instytucji publicznych jak i dużych prywatnych firm pozwoli naszej agencji na  większy rozmach w działaniach. Praca z tak sprawnie działającą i pomysłową specjalistką posiadającą bogate know – how ułatwi nam również zdobywanie nowych zleceń – mówi Adam Bodziak, współwłaściciel Sugar & Spice Public Relations.

Agnieszka Gołąbek zawodową karierę zaczęła jako specjalistka PR w agencji reklamowej A1. Później pracowała jako starszy inspektor ds. PR w zespole prasowym Mazowieckiej Komendy Wojewódzkiej Policji, główny specjalista ds. PR w Polskiej Telefonii Komórkowej PTK Centertel. W gabinetach Leszka Millera i Marka Belki pełniła funkcje rzeczniczki prasowej Ministerstwa Zdrowia. Również  jako rzecznik prasowy obsługiwała Polską Akademię Public Relations.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.