FLAIR: ELEMENT komfortu – Portal PR - 24PR
FLAIR: ELEMENT komfortu

06.06.2011 Kategoria: Dom i ogród. Autor: admin

Znane powiedzenie: „do odważnych świat należy”, śmiało można odnieść do wielu aspektów życia codziennego, w tym także do aranżacji wnętrz. Najnowszy zestaw mebli wypoczynkowych ELEMENTS z oferty MEBLE FLAIR, stanowi kwintesencję tego, o czym marzą koneserzy ekstrawaganckiego designu oraz osoby ceniące wypoczynek w komfortowych i przestronnych pomieszczeniach.

Modułowa kolekcja ELEMENTS stanowi unikalną propozycję do współczesnego livingroomu. Wyrafinowane bryły o miękkich, zaokrąglonych kształtach oraz możliwość kontrastowego zestawienia kolorystycznego boków mebli i siedzisk, tworzą jedyną w swoim rodzaju kolekcję wypoczynkową. To propozycja dla osób ceniących oryginalny design i wygodę, a także dla zwolenników zabawy formą.

Ultranowoczesne wzornictwo w połączeniu z dużym wyborem przyjemnych dla oka brył, pozwala „zaszaleć” z prawdziwym rozmachem. Poszczególne elementy zestawu możemy dowolnie przestawić i łączyć, za każdym razem tworząc inspirującą aranżację, wyrażającą własny styl i dopasowaną do potrzeby chwili.

Wzornictwo i funkcjonalność mebli idą w parze w komfortem. Meble zachęcają do korzystania z nich, a domowników do wspólnego spędzania czasu. Obszerne i doskonale wyprofilowane siedziska, zgrabne zagłówki oraz poduszki dają ukojenie dla zmęczonych pleców, zapewniając wypoczynek w najlepszym stylu.

W kolekcji ELEMENTS do wyboru mamy trzynaście brył o różnym kształcie i wielkości. Oferowane są w szerokiej gamie kolorów tkanin i materiałów skóropodobnych, a dostępne w dobrych sklepach meblowych na terenie całego kraju.

Więcej inspirujących aranżacji znaleźć można na www.flair. pl 

 FLAIR od 1992 roku specjalizuje się w produkcji najwyższej jakości mebli tapicerowane, w których najważniejszy jest komfort. Przestronne siedziska, miękkie oparcia, przyjemne tkaniny i przytulne poduchy tworzą ekskluzywną całość sprzyjającą odpoczynkowi. W ofercie firmy dostępne są fotele, sofy, kanapy, funkcjonalne systemy modułowe, systemy narożne, pufy i poduchy.

Wszystkie zaprojektowano i wyprodukowano z najwyższą myślą starannością, z myślą o maksymalnej wygodzie.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.