Galposter realizuje projekt na rzecz Ruch SA – Portal PR - 24PR
Galposter realizuje projekt na rzecz Ruch SA

30.06.2011 Kategoria: Realizacje. Autor: admin

Galposter – spółka wchodząca w skład Grupy Outsourcing Experts, świadcząca usługi w obszarze outsourcingu procesów identyfikacyjnych, rebrandingowych i budowy sieci – współtworzy nową odsłonę marki Ruch SA. Galposter odpowiedzialny jest za doradztwo projektowe i działania związane z odświeżeniem sieci sprzedaży detalicznej jednej z najbardziej znanych firm w Polsce. Spółka odpowiada również za wprowadzenie bardziej efektywnego modelu obsługi serwisowej punktów sprzedaży.

Projekt realizowany przez Galposter na rzecz Ruch SA obejmuje consulting technologiczny oraz doradztwo projektowe, w tym budowę pierwszych brył kioskowych, które pojawiły się na ulicach Warszawy. Spółka realizuje również prace związane z innowacyjnym i nowoczesnym oznakowaniem wizualnym kiosków oraz montażem ultracienkich tablic citylight. Ponadto Galposter podpisał z Ruch SA umowę, w której gwarantuje obsługę serwisową 800 punktów zlokalizowanych w południowo-zachodniej Polsce, stanowiących niemal 15% całej sieci sprzedaży RUCH.

 „Rozwiązania oferowane przez Galposter w zakresie outsourcingu procesów identyfikacyjnych, rebrandingowych i budowy sieci doskonale sprawdzają się w przypadku tak dużych i rozproszonych terytorialnie przedsiębiorstw, jakim jest Ruch. Będziemy wspierać naszego  klienta w bardziej efektywnym zarządzaniu rozbudowaną oraz zróżnicowaną siecią sprzedaży. Galposter jest jedną z niewielu firm na polskim rynku, która może wykazać się doświadczeniem w tego rodzaju projektach. Dodatkowo, krótki termin na sfinalizowanie prac projektowych i wykonawczych związanych z odświeżeniem wizerunku sprawił, że Galposter wraz ze swoim partnerem – firmą Moduł System, jako jeden z nielicznych podmiotów mógł podjąć się takiego wyzwania. Naszą przewagą konkurencyjną – poza wysoką jakością świadczonych usług z zakresu outsourcingu wsparcia sprzedaży i marketingu – są również niestandardowe, często ekspresowe terminy realizacji zleceń. Wyprodukowanie brył kioskowych dla Ruch SA zajęło zaledwie 3 tygodnie, co potwierdza naszą efektywność i skuteczność. Naszym dodatkowym atutem, poza doświadczeniem i szerokim portfolio pomyślnie zakończonych kampanii, jest także kompleksowe zarządzania projektami” – powiedział Michał Zoll, prezes zarządu Galposter. 

Pod koniec roku planowane jest także uruchomienie dedykowanego call center, które będzie dopełnieniem obsługi serwisowej  punktów sprzedaży Ruch. Galposter zapewni – dzięki możliwości bezpośredniego kontaktu osób prowadzących sprzedaż w danym punkcie z pracownikiem infolinii – profesjonalne i kompleksowe wsparcie technologiczne, gwarantujące ciągłość sprzedaży.

Strata wynikająca z braku sprzedaży danego dnia jest zdecydowanie wyższa niż koszt, który spółka Ruch ponosi z tytułu utrzymania w gotowości firmy, która w ciągu 4 godzin  odpowiedzialna jest za usunięcie awarii. Zarządzanie usługami serwisowymi dla sieci placówek dystrybucyjnych w modelu outsourcingowym jest opłacalne ekonomicznie” – dodaje Michał Zoll, prezes zarządu Galposter.

Spółka Galposter funkcjonuje na polskim rynku od 1997 roku. W 2010 – w ramach strategicznego partnerstwa z przedsiębiorstwem TWIST z Myślenic – Galposter powołał firmę Galposter-Południe, która rozbudowała dotychczasowe kompetencje produkcyjne spółki. 

Galposter – informacje dodatkowe

Galposter – spółka wchodząca w struktury Grupy Outsourcing Experts – działa w obszarze outsourcingu procesów identyfikacyjnych, rebrandingowych i budowy sieci. Lider w realizacji flotowych projektów rebrandingowych instytucji finansowych. Usługi Galposter dedykowane są dla przedsiębiorstw posiadających rozbudowaną i zróżnicowaną sieć punktów i przedstawicielstw.

Spółka realizuje projekty dla największych Klientów sieciowych w Polsce i środkowej części Europy, takich jak m.in.: Ergo Hestia, Arcelor Mittal, AXA Polska, PKN Orlen, PZU, Auchan Polska, TUiR Warta, Kredyt Bank, Nordea Bank, PKO Bank Polski, Open Finance, Mercedes, Suzuki, Bank Pocztowy, AXA oraz Aviva.

Więcej informacji pod adresem internetowym: www.galposter.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.