Joannahorodyńskagatta w obiektywie Aldony Karczmarczyk – Portal PR - 24PR
Joannahorodyńskagatta w obiektywie Aldony Karczmarczyk

15.06.2011 Kategoria: Moda. Autor: admin

Na początku czerwca odbyła się sesja fotograficzna najnowszej, jesienno-zimowej kolekcji Joannahorodyńskagatta – „Odwrócona”. Wyjątkowe spojrzenie na modę, jakie na jesień proponuje Joanna Horodyńska zostało uwiecznione w subtelnych, kobiecych kadrach Aldony Karczmarczyk.

Zdjęcia najnowszej jesienno-zimowej kolekcji Joannahorodyńskagatta – „Odwrócona” zrealizowała znana, m.in. z sesji zdjęciowych w programie Top Model, fotograf Aldona Karczmarczyk. Za stylizację Joanny Horodyńskiej odpowiadał natomiast ceniony polski stylista Paweł Marczewski. Sama autorka kolekcji „Odwrócona” – niegdyś modelka – Joanna Horodyńska, pozując w strojach własnego projektu, doskonale czuła się przed obiektywem.

Joannahorodyńskagatta na zdjęciach Aldony Karczmarczyk przedstawiona została na zasadzie kontrastu – jesiennym propozycjom z kolekcji „Odwrócona”, utrzymanym w kolorach ziemi, szarościach i czerni, nadano lekkości, jasnej poświaty i wyjątkowego, kobiecego charakteru. Autorka zdjęć do tej pory zachwyciła już niejedną sesją zdjęciową gwiazd, realizowaną dla najbardziej popularnych magazynach modowych w Polsce.

Zdjęcia utrzymane są w nowoczesnej konwencji. Widać na nich elementy fotograficznej scenografii, smugi światła i wyraźne blinki.

Stylizacja Joanny Horodyńskiej także doskonale wpisała się w stworzony na planie zdjęciowym klimat. Projektantka, a jednocześnie modelka miała jasny, delikatny makijaż oraz klasyczne upięcie włosów. Wyglądała naturalnie, pięknie i kobieco, co jeszcze bardziej podkreśliło wyjątkowość jej najnowszych projektów dla Gatty.

O kolekcji „Odwrócona”

Kolekcja „Odwrócona” to wyjątkowo miękkie, wielowartwowe T-shirty, damskie koszule o przedłużonym, męskim kroju, a także dodatki w postaci futrzanych, pikowanych i ortalionowych kominów oraz długich wielokolorowych szalików i szerokich chust. Joannahorodyńskagatta w jesiennej odsłonie to także supermodne plisowane spódnice i legginsy z ciekawym printem nawiązującym do grunge’owych klimatów.

W kolekcji obecne są typowo jesiennej i zimowe kolory. Barwy ziemi, jak: butelkowa i morska zieleń, szarość i czerń, a także odważne metaliczne srebro oraz beż, burgund, koniak i przybrudzony szkolny granat.

Firma FERAX

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.