Kempinski Hotel otwiera pod koniec roku nowy obiekt w Chinach – Portal PR - 24PR
Kempinski Hotel otwiera pod koniec roku nowy obiekt w Chinach

28.06.2011 Kategoria: NIERUCHOMOŚCI, turystyka. Autor: admin

Sieć hoteli Kempinski powiększa się o kolejne luksusowe miejsce – Hotel Haitang Bay Sanya w Chinach. Milesaway Travel – magazyn o najbardziej ekskluzywnych hotelach i resortach na świecie, jako pierwszy przedstawia to wyjątkowe miejsce, którego oficjalne otwarcie zaplanowano na koniec 2011 roku.

W drugim numerze magazynu Milesaway Travel pisaliśmy szczegółowo o hotelu Siam Kempinski w Bangkoku. Znamy szczegóły dotyczące nowego hotelu tej ekskluzywnej sieci, który w tym roku zostanie otwarty w Haitang Bay Sanya w Chinach. Orientalny raj w niezwykłej scenerii to główne zalety tego miejsca, które przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom relaksu najwyższej klasy” – mówi Janusz Gałka, Redaktor Naczelny Milesaway Travel.

Nowy hotel Kempinski w Chinach, ulokowany na wyspie Hajnan przy piaszczystym brzegu zatoki Haitang, wzdłuż luksusowych plaż National Coast, to 576 eleganckich pokoi i apartamentów oraz 52 willi delux z przepięknym widokiem na ocean, góry, ogród i rzeki. Ta lokalizacja zapewnia tropikalny klimat monsunowy, średnią temperaturę roczną 25°C oraz ożywczą bryzę od morza, co pozwala na piesze i rowerowe wycieczki, nurkowanie w okolicach wyspy Wuzhizhou i wysublimowany relaks w wyjątkowym miejscu.

Sam hotel to także dzieło sztuki. Zaprojektowany przez architektów z Chińskiej Akademii Sztuk Pięknych Hangzhou, łączy w sobie tradycyjne, chińskie drewniane motywy z nowoczesnym wzornictwem. Ekskluzywne wille delux oferują od 2 do 5 pokoi, z sielankowym ogrodem oraz prywatnym basenem. Na całym obszarze hotelu, między budynkami, malowniczo wpleciona została rzeka, dzięki czemu pobyt można rozpocząć ekscytującą podróżą łodzią wprost do… pokoju. Hotel zapewnia także najwyższą klasę usług i rozrywki: luksusowe centrum spa, galeria sztuki, ekskluzywne butiki, klub dla dzieci, usługi concierge, dwa korty tenisowe, baseny, centrum fitness oraz pokoje gier to tylko niektóre z nich.

Atrakcje kulinarne zapewnią restauracje: All Day Dinning Restaurant serwująca kuchnię azjatycką i międzynarodową oraz Restauracja Chińska, wyspecjalizowana w daniach kuchni kantońskiej i specjalnościach z regionu Hainan. Wyjątkowymi miejscami w Haitang Bay Sanya Hotel są także kawiarnia Rotunda z przepięknym widokiem na Morze Południowochińskie, znajdująca się w centrum kompleksu hotelowego oraz Lighthouse Beach Bar czyli niezwykłe miejsce na relaks przy zachodzie słońca. Kempinski Hotel Haitang Bay Sanya to także idealne miejsce na organizację ważnych spotkań, np. ślubu, urodzin czy wyjątkowej rocznicy oraz spotkań firmowych i konferencji. Znajduje się tam Sala Balowa na 1200 osób, dziesięć mniejszych sal konferencyjnych oraz najwyższej klasy infrastruktura hotelowa, przygotowana na przyjęcie dużych, zorganizowanych grup.

„Kempinski to najstarsza europejska grupa luksusowych hoteli, która zbudowała swoją reputację na przekonaniu, że wyłączność i indywidualność są kluczowymi elementami prawdziwego luksusu. Z roku na rok rośnie liczba gości, którzy doceniają te cechy, dlatego Kempinski stale rozbudowuje swoją sieć hoteli i kurortów w Europie, na Bliskim Wschodzie, w Afryce oraz Azji” – podsumowuje Janusz Gałka.

Więcej informacji i inspiracji na stronie internetowej www.milesawaytravel.pl.

Informacje o Milesaway Travel

Milesaway Travel to pierwszy na polskim rynku prestiżowy magazyn o podróżach. To wyjątkowy przewodnik po luksusowych destynacjach, ekskluzywnych wyprawach i usługach concierge. Kwartalnik Milesaway Travel przedstawia wyłącznie godne odwiedzenia miejsca i usługi. To nietypowy informator edukacyjny, tworzony przez ludzi, którzy na własne oczy widzieli prezentowane na łamach magazynu miejsca oraz testowali opisywane tam hotele i restauracje.

Więcej informacji na temat magazynu znaleźć można na www.milesawaytravel.pl

Informacje o Milesaway

Biuro podróży Milesaway zajmuje się kompleksową organizacją luksusowych podróży. Posiada szeroką ofertę hoteli i resortów niedostępnych w biurach skoncentrowanych na organizacji masowego wypoczynku. Zapewnia ekskluzywne transfery lotnicze i naziemne oraz gwarantuje podróż z prywatnym pilotem lub przewodnikiem, opieką dla dziecka oraz osobistym concierge. Każdy z oferowanych obiektów podlega indywidualnej ocenie według kryteriów programu milesaway value®. Misją Milesaway jest tworzenie ofert na miarę potrzeb i oczekiwań osób zainteresowanych spędzeniem wakacji w wyjątkowym, luksusowym miejscu.

Więcej informacji na temat biura podróży znaleźć można na www.milesaway.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.