Klasyczne wzory w stylowym wnętrzu – drzwi RETRO – Portal PR - 24PR
Klasyczne wzory w stylowym wnętrzu – drzwi RETRO

07.06.2011 Kategoria: Dom i ogród. Autor: admin

 Moda minionej epoki powraca w wielkim stylu. Właściciele starych dworków, budynków willowych czy mieszkań w kamienicach chętnie wybierają elementy dekoracyjne i wykończeniowe w klimacie retro. Z myślą o nich, firma Stolbud  posiada w swojej ofercie kolekcję drzwi okleinowanych, które ze względu na wysokie parametry użytkowe z powodzeniem zastąpią stare modele.

Fot. Stolbud WłoszczowaModele z kolekcji RETRO znakomicie podkreślą wnętrza urządzone w klasycznym stylu

Drzwi okleinowane z kolekcji RETRO firmy Stolbud Włoszczowa (www.stolbud.pl) to propozycja skierowana do osób, które szczególnie upodobały sobie styl klasyczny. Stanowią one doskonałe uzupełnienie wystroju zarówno mieszkań, jak i obiektów użyteczności publicznej np. kawiarni czy restauracji. Piętnaście różnorodnych modeli skrzydeł drzwiowych, dostępnych w tej kolekcji, pozwoli stworzyć w pomieszczeniach niepowtarzalny klimat minionych lat.

Eleganckie i funkcjonalne

Umiejętnie dobrana stolarka drzwiowa powinna stanowić spójną całość z pozostałymi elementami aranżacji wnętrza. Nawiązujące swoją stylistyką do klimatu przedwojennego drzwi RETRO firmy Stolbud Włoszczowa sprawdzą się w mieszkaniach,  których właściciele z sentymentem powracają do atmosfery minionego stulecia. Subtelne szklenia i przetłoczenia idealnie skomponują się ze wzornictwem eleganckiej toaletki, zdobionego łoża, bujanego fotela czy szezlongu. Różne wielkości przeszkleń pozwolą także na dopasowanie modeli drzwi z tej serii do wszystkich pomieszczeń. Dzięki temu również kuchnia i łazienka nabiorą klasycznego szyku i będą współgrały ze stylistyką całego mieszkania.

Nowa jakość w starym stylu

Modele z kolekcji RETRO znakomicie podkreślą tradycyjny wystrój wnętrz. Skrzydła drzwiowe wykonane są z ramiaków drewnianych oraz płyty HDF. Zdobione są płycinami wypukłymi z płyty MDF i listwami przyszybowymi typu soft. W zależności od ich przeznaczenia możemy wybrać drzwi wykończone okleiną Decor lub Mikroflex. Laminat Decor występuje w bogatej kolorystyce i świetnie sprawdza się w warunkach domowych. Jego cechy charakterystyczne to wysoka jakość, duża wytrzymałość i atrakcyjna cena. Okleina Mikroflex to wariant, który polecany jest do miejsc użyteczności publicznej. Ten najbardziej wytrzymały laminat (CPL) znajdzie zastosowanie w miejscach, gdzie drzwi narażone są na intensywną eksploatację.

W ofercie firmy Stolbud Włoszczowa (www.stolbud.pl) wszystkie modele drzwi okleinowanych z serii RETRO dostępne są również w wersji dwudzielnej i przesuwnej, co pozwala efektywnie zagospodarować przestrzeń w małych wnętrzach. Skrzydła drzwiowe z  kolekcji RETRO dostępne są zarówno kolorze białym, jak i naturalnych barwach europejskich gatunków drewna – jasny dąb, buk, akacja, olcha, dzika grusza, orzech, ciemny orzech i limba.

 Producent: Stolbud Włoszczowa S.A.
www.stolbud.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.