Laureaci trzeciej edycji PNSA nagrodzeni – Portal PR - 24PR
Laureaci trzeciej edycji PNSA nagrodzeni

22.06.2011 Kategoria: Imprezy. Autor: admin

Zostali nagrodzeni laureaci trzeciej edycji konkursu Polish National Sales Awards – Profesjonalny Sprzedawca Roku 2010. Kandydaci rywalizowali ze sobą w 9 kategoriach. 24 finalistów, z których wyłoniono 7 laureatów wybrały Komisje Sędziowskie pod nadzorem Kapituły Sędziowskiej Konkursu oraz PwC.

 Finałowa gala odbyła się w warszawskim hotelu Hilton 16 czerwca. Wśród gości byli obecni m.in. Wiceminister Gospodarki Rafał Baniak, Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik oraz Prezes Brian Tracy International Robert Kozak. Galę poprowadził Grzegorz Miśtal, a goście bawili się do muzyki zespołu Osmo Ikonen.

Podczas gali odbyła się także aukcja z której dochód zostanie przeznaczony na rzecz fundacji Dzieci Niczyje.

– Polska edycja Polish National Sales Awards ma na celu wyłonienie i nagradzanie tych ludzi biznesu, którzy swoim działaniem i postawą kształtują pozytywne wzorce w obszarze sprzedaży. Doceniamy dokonania jednostek i instytucji, promujemy prezentowane przez nich postawy i nagradzamy najbardziej wyróżniające się inicjatywy – mówi Elżbieta Pełka, założyciel i prezes PNSA. – Z roku na rok widzimy coraz większe zainteresowanie konkursem. W tym roku zgłosiło się dwukrotnie więcej firm niż w roku ubiegłym, a do grona uczestników dołączają firmy z nowych obszarów – dodaje.

PNSA to pierwszy w Polsce konkurs dla profesjonalnych sprzedawców, działający na rzecz rozwijania i budowania profesjonalnych praktyk sprzedażowych. W krótkim czasie PNSA stała się platformą komunikacji dla sektora sprzedaży. Tegoroczne wydarzenie zostało ponownie objęte honorowym patronatem Ministra Gospodarki Waldemara Pawlaka

Pełna lista nazwisk znajduje się w załączonym materiale oraz zostanie opublikowana na stronie konkursowej www.pnsa.pl.    

Pełka Creatives/Pełka PR

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.