Nowe modele Longines DolceVita w salonach W.KRUK – Portal PR - 24PR
Nowe modele Longines DolceVita w salonach W.KRUK

07.06.2011 Kategoria: Moda. Autor: admin

W wybranych salonach W.KRUK pojawiły się nowe modele z kolekcji Longines DolceVita. Wyrafinowana elegancja oraz ponadczasowy styl kolekcji zaspokoją gusta każdej kobiety. Ambasadorkami marki Longines są aktorki: Kate Winslet, Aishwaryii Rai Bachchan i Chi Ling Lin.

Kolekcja Longines DolceVita to uosobienie współczesnej elegancji widzianej oczami  Longines. Jej premiera miała miejsce w 1997 roku, a zegarki z kolekcji okazały się dużym sukcesem. Dziś noszą je kobiety na całym świecie, doceniając ich wyrafinowany i ponadczasowy styl. Kolekcja charakteryzuje się harmonijnym, prostokątnym kształtem koperty, który stanowi doskonały fundament dla wielu różnorodnych wersji czasomierza. Nowe modele z kolekcji Longines DolceVita wzbogacają stalowe elementy koperty różnymi kolorami złota. Nowe kreacje są dostępne w trzech rozmiarach kopert z kilkoma różnymi tarczami do wyboru. Wybrane modele ze stali i żółtego złota oraz ze stali i różowego złota dodatkowo zdobią brylanty. Dzięki nowym stalowo-złotym kombinacjom, słynna, zegarmistrzowska elegancja Longines zyskuje zupełnie nowy wymiar.

Nowe modele z kolekcji Longines DolceVita dostępne są w salonach W.KRUK w Warszawie w Galerii Mokotów, na Placu Konstytucji, w Złotych Tarasach, na Lotnisku Okęcie oraz w Poznaniu w Starym Browarze i przy ul. Paderewskiego 2.

W.KRUK to najstarsza firma jubilerska w Polsce, lider rynku jubilerskiego w Polsce. Polska tradycja pielęgnowana od 1840 roku oraz otwartość na nowoczesne trendy czynią markę W.KRUK ekspertem w dziedzinie biżuterii. Wyroby jubilerskie oferowane w salonach W.KRUK pozwalają zaspokoić pragnienia piękna i wyrafinowania, jednocześnie dając gwarancję najwyższej jakości i doskonałości. W. KRUK to ponad 70 salonów na terenie całego kraju. Oprócz biżuterii firma proponuje najlepsze i najbardziej znane marki zegarków, takie jak Rolex, IWC, ZENITH, BREITLING, Omega, TAG Heuer, Longines, Tissot, Certina i wiele innych.
Zegarmistrzowska marka Longines, z siedzibą w szwajcarskim St. Imier od 1832 roku, może spojrzeć wstecz na ponad 175 lat nieprzerwanego, mistrzowskiego rzemiosła, a także na olbrzymie dziedzictwo w roli chronometrażysty w rozmaitych sportowych imprezach rangi mistrzowskiej oraz wspaniałą historię partnerskiej współpracy z licznymi międzynarodowymi federacjami sportowymi. Znany z elegancji swoich czasomierzy Longines, jest członkiem Swatch Group Ltd wiodącego na świecie producenta zegarków. Uskrzydlona klepsydra, to emblemat marki obecnej w ponad 130 krajach na całym świecie.

W.KRUK
wkruk.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.