On Board PR dla Termisilu – Portal PR - 24PR
On Board PR dla Termisilu

02.06.2011 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

W ramach umowy On Board PR Ecco Network będzie odpowiedzialny za całość komunikacji zewnętrznej firmy oraz prowadzenie komunikacji w mediach społecznościowych. Do zadań agencji należy bieżąca obsługa w zakresie public relations, budowa i umacnianie wizerunku firmy jako lidera rynku oraz PR produktów. Umowa została podpisana na czas nieokreślony.

Za realizację działań z ramienia On Board PR Ecco Network odpowiedzialna jest Beata Napiórkowska – Milewicz, Project Leader z działu kierowanego przez Dorotę Ciszek.

Termisil Huta Szkła Wołomin S.A., istniejąca od 1905 roku, jest jedyną w Polsce i jedną z dwóch hut w Europie Środkowej i Wschodniej wytwarzających szkło żaroodporne (borowo-krzemowe), . Spółka posiada własną, zastrzeżoną markę szkła TERMISIL, produkowanego według technologii, opracowanej w trakcie wieloletniej działalności. Szkło borowo-krzemowe ma zastosowanie w przemyśle AGD, laboratoryjnym, chemicznym, oświetleniowym, medycznym i innych.

Firma łączy ponad 100-letnią tradycję z najnowocześniejszymi na świecie technologiami produkcji. Marka TERMISIL jest znana w 40 krajach, między innymi w Japonii, Stanach Zjednoczonych, Francji i Rosji. Klienci doceniają jakość produktów, innowacyjne pomysły i oryginalne wzornictwo, a huta systematycznie zwiększa produkcję, by realizować wszystkie zamówienia. Termisil Huta Szkła Wołomin dąży do uzyskania pozycji światowego lidera w produkcji szkła żaroodpornego.

On Board Public Relations Sp. z o.o.,

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.