On Board PR Ecco Network dla Galerii Pomorskiej w Bydgoszczy – Portal PR - 24PR
On Board PR Ecco Network dla Galerii Pomorskiej w Bydgoszczy

28.06.2011 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Konsultanci On Board PR będą koordynować działania z zakresu B2B public relations dla Galerii Pomorskiej w Bydgoszczy. Przedmiotem zawartej umowy jest przede wszystkim wsparcie komunikacji z partnerami biznesowymi galerii, prowadzenie kontaktów z mediami oraz budowanie wizerunku nowej Galerii Pomorskiej jako najlepszego miejsca do lokowania punktów handlowych. Po planowanej rozbudowie i modernizacji centrum stanie się największym obiektem tego typu w Bydgoszczy.

Za realizację działań z ramienia On Board PR Ecco Network odpowiedzialny jest dział kierowany przez Dorotę Ciszek.  

Galeria Pomorska  jest nowoczesnym centrum handlowym, bardzo popularnym zarówno w Bydgoszczy jak i regionie. W Galerii Pomosrkiej, otwartej w 2003r, znajduje się ponad 100 sklepów, włączając w to hipermarket Carrefour, H&M, Reserved, RTV Euro AGD, restauracje, kawiarnia i centrum rozrywki. 

 On Board PR Ecco Network

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.