Partner of Promotion drukuje z OKI – Portal PR - 24PR
Partner of Promotion drukuje z OKI

14.06.2011 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Agencja Partner of Promotion wygrała przetarg na kompleksową obsługę public relations firmy OKI, globalnego potentata w dziedzinie profesjonalnych urządzeń drukujących i systemów druku.

W ramach współpracy agencja odpowiada za opracowanie strategii i realizację działań public relations na terenie Polski w zakresie komunikacji produktowej, korporacyjnej, działań B2B oraz za koordynację programów sponsoringowych. Partner of Promotion zajmie się również organizacją wydarzeń specjalnych oraz prowadzeniem projektów specjalnych obszarze e-PR. OKI Systems (Polska) jest częścią OKI, globalnej firmy zajmującej się działalnością typu business-to-business, która koncentruje się na projektowaniu i produkcji profesjonalnych drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych oraz aplikacji zarządzających drukiem.

Agencja wygrała projekt w wyniku przetargu. Za realizację projektu odpowiada zespół pod kierownictwem Account Directora, Pawła Czermaka. Umowa została podpisana na czas nieokreślony.

Partner of Promotion Sp. z o.o.

Podobne wpisy:

Tagi: ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.