Podręczna klawiatura WiFi i pilot w jednym – Dune HD Qwerty – Portal PR - 24PR
Podręczna klawiatura WiFi i pilot w jednym – Dune HD Qwerty

21.06.2011 Kategoria: Technologie. Autor: admin

Zdalna i wygodna kontrola nad odtwarzaczem multimedialnym, komputerem lub konsolą
Frma HDI Dune, producent wysokiej jakości odtwarzaczy multimedialnych, przedstawia model mini-klawiatury z touchpadem – Dune HD Qwerty. Poza doskonałym uzupełnieniem zestawów odtwarzaczy Dune HD, urządzenie stanowi ofertę dla szerokiej gamy użytkowników poszukujących bezprzewodowej kontroli nad komputerem czy konsolą gier.

Klawiatura wyposażona jest w pełen zestaw klawiszy do sterowania komputerem oraz umieszczony na środku touchpad. Oprócz tego posiada specjalne przyciski dedykowane obsłudze odtwarzaczy multimedialnych Dune zapewniające pełną kontrolę nad sterowanym urządzeniem – np. poprzez odnośniki do poszczególnych sekcji menu czy przyciski funkcji odtwarzania.

Dune HD Qwerty działa w oparciu o dołączony moduł 2.4G WiFi USB, po którego podłączeniu jest od razu gotowy do pracy. Kompatybilność kontrolera z komputerem PC oraz konsolami PS3 i Xbox pozwala na zdalne i wygodne przeglądanie filmów, zdjęć czy zasobów Internetu na dużym ekranie. 

Mini klawiatura Dune  zasilana jest wbudowaną baterią litowo-jonową, ładowaną poprzez dołączony kabel USB. Pracę w ciemności ułatwia podświetlenie klawiatury z systemem oszczędzania energii wygaszającym ją  po chwili nieużytkowania.

Kompaktowe wymiary (16,75 x 6,55 x 1,25 cm) i zastosowany układ klawiszy gwarantują poręczne i komfortowe korzystanie z klawiatury.

Dune HD Qwerty jest kompatybilna z następującymi systemami operacyjnymi:

– Windows 2000, XP, Vista, CE, 7
 – Linux (Debian-3.1, Redhat-9.0, Ubuntu-8.10, Fedora-7.0)                                                                                                             
– MacOS           

Sugerowana cena detaliczna klawiatury Dune HD Qwerty wynosi 250 zł brutto. Urządzenie objęte jest roczną gwarancją producenta. 

http://dune-hd.com/ 

SAROTA PR

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.