Połączone siły Mood Media Corporation i Muzak – Portal PR - 24PR
Połączone siły Mood Media Corporation i Muzak

14.06.2011 Kategoria: Marketing sensoryczny. Autor: admin

Firma Mood Media, specjalizująca się w marketingu sensorycznym kupiła holding Muzak. Połączenie sił obu firm, pozwoli Mood Media na ekspansję nowych rynków całego świata, w tym Polski  oraz na poszerzenie grupy docelowej klientów. Transakcja opiewa na 345 milionów dolarów.

Mood Media Corporation zakupiła Muzak Holdings, jednego z ważnych graczy na rynku marketingu sensorycznego. Dzięki przejęciu, projektowanie i dostarczanie treści multimedialnych będzie sprawniejsze na rynkach całego świata. Muzak przez ponad 75 lat działa jako dostawca rozwiązań sensorycznych w miejscach sprzedaży. Z usług firmy korzysta głównie branża handlowa oraz hotele i restauracje.

– Uważamy, że ta transakcja to strzał w dziesiątkę. Dzięki połączeniu możemy stać się globalnym liderem w naszej branży. Jesteśmy gotowi do realizacji wspólnych projektów na jeszcze większą skalę. Korzyści odczują zarówno nasi klienci jak i akcjonariusze– mówi Aleksandra Potrykus, Country Manager w Mood Media Polska.

***

Mood Media Corporation (TSX:MM/ LSE AIM:MM) jest wiodącym dostawcą rozwiązań marketingowych w miejscu sprzedaży. Dzięki połączeniu muzyki, wizualizacji oraz zapachów Mood Media pomaga swoim Klientom w procesie komunikacji z konsumentami, generując tym samym wzrost sprzedaży. 

Działając poprzez dwa główne kanały: In-Store Media oraz Retail Point-of Purchase, Mood Media Corporation współpracuje z ponad 800 sieciami handlowymi w ponad 30 krajach w Ameryce Północnej, Europie, Azji i Australii. 

Mood Media Corporation powstało w czerwcu 2010 poprzez nabycie Mood Media Group SA przez Fluid Music Canada, Inc. Poprzez spółki zależne: Mood Media, Sommerset Entertaiment oraz Trusonic Inc., Mood Media Corporation intensyfikuje rozwój rozwiązań z zakresu in-store Media w różnych sektorach rynku.

Mood Media Corporation prowadzi międzynarodową działalność w zakresie mediów wewnętrznych oraz sprzedaży muzyki współpracując z obszerną bazą klientów, w tym z renomowanymi międzynarodowymi koncernami na wielu obszarach geograficznych.

Mood Media Poland

Podobne wpisy:

Tagi: ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.