Samsung S3350 Ch@t – sieć w zasięgu ręki – Portal PR - 24PR
Samsung S3350 Ch@t – sieć w zasięgu ręki

27.06.2011 Kategoria: Telefony. Autor: admin

Samsung S3350 Ch@t został stworzony z myślą o fanach surfowania w sieci. Czatowanie, mailowanie i aktualizację statusu na portalach społecznościowych ułatwia klawiatura QWERTY oraz interfejs Wi-Fi, pracujący w standardzie 802.11 b/g

Już sama nazwa zdradza prawdziwe przeznaczenie Samsunga S3350 Ch@t. Telefon wyposażono w pełną klawiaturę QWERTY, co znacznie ułatwia szybkie pisanie. W ten sposób można wygodnie prowadzić długie rozmowy na Facebooku czy Twitterze. Sprawne przeglądanie sieci byłoby trudne bez dobrego wyświetlacza, dlatego telefon ma poziomy ekran o przekątnej 2,4 cala. Rozdzielczość 320×240 i 16 milionów żywych kolorów zapewniają komfort użytkowania. W prawdziwie internetowym telefonie obowiązkowym dodatkiem jest też wygodny manipulator. Aparat posiada optyczny trackpad. Pozwala on szybko i precyzyjnie poruszać się po stronach internetowych, czy po prostu nawigować po menu.

Samsung nie zapomniał o funkcjach multimedialnych. Telefon ma wbudowany odtwarzacz mp3 i radio z RDS. Urządzenie wyposażono w złącze Jack 3,5 mm, więc muzyki można słuchać przez swoje ulubione słuchawki lub dołączony zestaw słuchawkowy.

S3350 to już nie tylko telefon, to prawdziwy terminal internetowy, idealny dla tych, którzy często korzystają z sieci i piszą dużo smsów.

Samsung Ch@t można obejrzeć i kupić m.in. w ogólnopolskiej sieci sklepów telekomunikacyjnych aetka.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.