Studio Xantus twórcą animacji do spotu telewizyjnego TP SA – Portal PR - 24PR
Studio Xantus twórcą animacji do spotu telewizyjnego TP SA

07.06.2011 Kategoria: Reklama. Autor: admin

Xantus – spółka z Grupy ADV – współtworzyła najnowszy spot reklamowy TP SA „Serce i Rozum filtrują”. Studio 3D Xantus we współpracy z domem produkcyjnym Film IT oraz Agencją Publicis przygotowało animację do spotu. Z kolei agencja Adv.pl – należąca również do Grupy ADV – odpowiedzialna była za kreację internetową kampanii.

W ramach projektu studio Xantus – specjalizujące się w produkcji seriali animowanych, reklam telewizyjnych oraz komputerowych efektów specjalnych (VFX) – odpowiedzialne było za animację postaci Serca i Rozumu, rendering, kompozycję obrazu oraz VFX. Przy realizacji wykorzystano technikę służącą do odwzorowania rzeczywistego oświetlenia w kompozycji obrazu i scenie 3D, a także technologię match moving, oddającą rzeczywistą pracę kamery, tak aby odzwierciedlić jak najlepszy realizmu produkcji.

Internetową kreację kampanii dla TP SA przygotowała agencja interaktywna Adv.pl, która odpowiada również za likepage Serca i Rozumu prowadzony na Facebooku. Profil cieszy się ogromną popularności wśród internautów – w niespełna rok pozyskał 340 tys. fanów.

Działania reklamowe potrwają do 26 czerwca 2011 roku.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.