Wealth Solutions w mediach społecznościowych z Neuronem – Portal PR - 24PR
Wealth Solutions w mediach społecznościowych z Neuronem

14.06.2011 Kategoria: Social media. Autor: admin

Neuron Agencja Public Relations rozpoczęła współpracę z Wealth Solutions SA. Agencja przygotuje i wdroży strategię obecności klienta w mediach społecznościowych oraz dostarczy aplikację biura prasowego netPR. Umowa została podpisana na czas nieokreślony.

Zadaniem Neurona będzie przygotowanie i wdrożenie strategii obecności Wealth Solutions SA w mediach społecznościowych: skoordynowanie ich z innymi obszarami działań komunikacyjnych klienta oraz dobór odpowiednich kanałów komunikacji w mediach społecznościowych.

– Firmy z branży finansowej coraz częściej decydują się na nawiązanie bliższego i bardziej bezpośredniego kontaktu ze swoimi klientami. Z kolei eksperci Wealth Solutions posiadają umiejętności i cechy niezbędne do prowadzenia prawdziwego dialogu w mediach społecznościowych: wyraziste osobowości oraz obszerną wiedzę na temat inwestycji alternatywnych – powiedział Marek Wróbel, prezes agencji Neuron.

Wealth Solutions to unikalna spółka wśród firm z branży doradztwa finansowego. Zgodnie z mottem: „inwestuj inaczej, zarabiaj więcej”, skupia się na tworzeniu wyróżniających się na rynku, autorskich produktów inwestycyjnych. Inwestycje w wino, ziemię rolną, dzieła sztuki czy produkty strukturyzowane to propozycje Wealth Solutions, w ramach których klienci firmy zainwestowali już ponad 160 mln zł.

Neuron to warszawska agencja public relations specjalizująca się w doradztwie strategicznym i prowadzeniu projektów komunikacyjnych. Do stałych klientów firmy należą m. in. Grupa ENERGA, Netia SA, Domino’s Pizza, Browary Regionalne Łomża, Acronis GmbH i Politechnika Warszawska. Agencja została założona przez Lidię Marcinkowską i Marka Wróbla w 2001 roku, jest członkiem Związku Firm Public Relations i zatrudnia 14 osób. Więcej informacji: www.neuron.pl.

Podobne wpisy:

Tagi:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.