Wirus ZIGTECH opanował trzy polskie miasta – Portal PR - 24PR
Wirus ZIGTECH opanował trzy polskie miasta

08.06.2011 Kategoria: Aktywność. Autor: admin

Nieznany dotąd lekarzom wirus o nazwie ZIGTECH opanował trzy polskie miasta, wywołując falę zachorowań na tzw. Reebok City Gym. Wirus odpowiedzialny jest za niepohamowany przyrost energii u zakażonych, którzy zaczynają odczuwać nieopisaną radość z cotygodniowych treningów w centrum Warszawy, Krakowa i Wrocławia. Jak dotąd stwierdzono ponad 100 przypadków zachorowań. Wirus rozprzestrzenia się poprzez stronę internetową reebokcitygym.pl.

Reebok City Gym to cotygodniowe treningi w centrum miasta, prowadzone przez zarażonych wirusem ZIGTECH trenerów – specjalistów w zakresie treningu lekkoatletycznego i fitnessowego, gimnastyki, aerobiku sportowego i odnowy biologicznej. Podczas godzinnych zajęć uczestnicy przeplatają krótkie odcinki biegowe z seriami ćwiczeń wykonywanych przy użyciu dostępnej infrastruktury miejskiej: ławek, poręczy, schodów, krawężników czy murów. Jeden trening pozwala spalić nawet do 1000 kcal.

Zarażeni wirusem ZIGTECH twierdzą, że Reebok City Gym daje im cotygodniową dawkę pozytywnej energii i radości. Zachęcają też kolejne osoby do rejestracji na stronie internetowej  oraz uczestnictwa w treningach w Warszawie, Krakowie i Poznaniu. Zajęcia odbywają się w każdą środę o godz. 18:00.

Więcej informacji, w tym miejsca zbiórek i galerie zdjęć z dotychczasowych treningów, na www.reebokcitygym.pl.

Sport Evolution – agencja marketingu sportowego

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.