Z marketem OBI „Reszta w Twoich Rękach” – Portal PR - 24PR
Z marketem OBI „Reszta w Twoich Rękach”

07.06.2011 Kategoria: Placówki. Autor: admin

Od 2 czerwca br. nowy market budowlany i centrum ogrodnicze OBI oferuje ponad 50 tys. produktów oraz możliwość wzięcia udziału w ogólnopolskiej kampanii charytatywnej UNICEF i Mennicy Polskiej „Reszta w Twoich Rękach.” Otwarciu poznańskiego obiektu w ramach „Przedłużania Dnia Dziecka” towarzyszą atrakcje dla dużych i małych.

 Poznański market OBI jest 37 obiektem sieci w Polsce. Zajmuje powierzchnię ponad 11 tysięcy m2 i oferuje ponad 50 tysięcy produktów, w tym m.in.: materiały do budowy i remontu, produkty do wyposażenia i dekoracji wnętrz oraz – w ramach centrum ogrodniczego – szeroki asortyment sadzonek krzewów, roślin, sprzętu oraz mebli ogrodowych. Zatrudnienie w poznańskim markecie OBI znajdzie ponad 150 osób.

– Porządny, poukładany, pragmatyczny i dobrze zorganizowany – z takich cech słyną poznaniacy, podobnymi atrybutami wyróżniają się też nasze markety. Dzięki pierwszemu w Wielkopolsce OBI będzie można łatwo i szybko zaprowadzić poznański „porzundek” w domach i ogrodach – mówi Adam Rosiński, Dyrektor Handlowy i Członek Zarządu OBI Polska. – Będzie też można nabyć charytatywne Dobre Dukaty.

Program „Reszta w Twoich rękach”, w którym uczestniczy sieć OBI, powstał z inicjatywy UNICEF i Mennicy Polskiej z intencją pomocy dzieciom z krajów rozwijających się. W wybranych obiektach handlowych można prosić o wydanie reszty w obiegowych Dobrych Dukatach. Krążki monetarne 5 Dobrych Dukatów mają równowartość 5 PLN.

W pierwszej edycji projektu (2010 r.) markety OBI sprzedały wspólnie blisko 60 tys. Dobrych Dukatów. Tegoroczna edycja, zainaugurowana 14 kwietnia w markecie OBI w Gdańsku, potrwa do pierwszego września br., a zebrany dochód przeznaczony zostanie na budowę szkół na Madagaskarze. Dotychczas, na półmetku kampanii, w marketach OBI sprzedano już 40 tys. Dobrych Dukatów.

– W tym roku z pewnością osiągniemy jeszcze lepszy wynik niż w roku ubiegłym, na co również mogą mieć wpływ – dzięki otwieranemu właśnie marketowi OBI – poznaniacy – dodaje Adam Rosiński, Dyrektor Handlowy i Członek Zarządu OBI Polska.

Market Obi w Poznaniu, przy ul. Szwedzkiej 2, otwarty zostanie w czwartek, 2 czerwca br. o godz. 8.00. W ramach kampanii „Przedłużamy Dzień Dziecka”, przewidziano liczne atrakcje, jak np. prezenty w postaci zestawów klocków LEGO dla pierwszych 250 osób, które zrobią zakupy ze swoimi pociechami. Dodatkowo, w dniach 2-5 czerwca br,. co 10 klient zrobi zakupy za darmo.

Od 3 czerwca br. market OBI będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 21:00; w soboty między 8:00 a 21:00 i w niedziele w godzinach: 9:00 – 20:00.

Zarząd OBI planuje w najbliższym czasie otwarcie kolejnych marketów. Najbliższe, już 10 czerwca 2011 roku w Suwałkach.

Informacje o OBI: to międzynarodowy koncern o ponad 40-letniej tradycji. W Europie zarządza ponad 500 marketami w 13 krajach: przede wszystkim w Niemczech, a także w Austrii, Bośni i Hercegowinie, Czechach, Rosji, Ukrainie, Słowenii, Szwajcarii, Chorwacji, Rumunii, na Węgrzech i we Włoszech.

Pierwszy market OBI w Polsce powstał w 1998 r. w Tychach. Aktualnie (po otwarciu marketu OBI w Poznaniu), sieć w Polsce tworzy 37 obiektów. Markety OBI oferują produkty dla domu i ogrodu.

Nazwa OBI pochodzi od francuskiego brzmienia słowa „hobby”.

Zapraszamy do odwiedzenia strony www.obi.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.