Ekskluzywna kolekcja ED Hardy w salonach motocyklowych Suzuki – Portal PR - 24PR
Ekskluzywna kolekcja ED Hardy w salonach motocyklowych Suzuki

14.07.2011 Kategoria: INNE. Autor: admin

Już od lipca br. produkty ekskluzywnej marki ED Hardy sygnowane przez znanego i cenionego projektanta Christiana Audigier dostępne są w salonach motocyklowych Suzuki Motor Poland. Firma podpisała umowę na dystrybucję wyjątkowej kolekcji podkreślającą wyrafinowany styl i odzwierciedlającą filozofię Suzuki wyrażoną hasłem “Way of Life!“.

W nowo utworzonej linii akcesoriów wszystkie produkty są silnie zainspirowane motywem tatuaży- tak bardzo charakterystycznym dla Ed Hardy. W kolekcji będzie można zakupić profesjonalną motocyklową odzież: kurtki skórzane i tekstylne, kaski w tym typu „brain cup” oraz kamizelki.

Christian Audigier to francuski projektant mody, który projektował odzież dla takich marek jak Lee, Liberto, Kookai, Von Dutch i Naf Naf. Swoją ogólnoświatową popularność zawdzięcza min. za linię ubrań Ed Hardy charakteryzującą się genialną kolorystyką i grafiką: czaszką, sercem i różą. Ubrania projektanta noszą największe gwiazdy takie jak Madonna, Mariah Carey, Mickey Rourke, Heidi Klum czy Jessica Alba.

* Pełna oferta akcesoriów dostępna jest w autoryzowanych salonach motocyklowych Suzuki w całej Polsce.

http://www.suzuki.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.