Firma Cerrad podjęła współpracę z agencją VanguardPR – Portal PR - 24PR
Firma Cerrad podjęła współpracę z agencją VanguardPR

20.07.2011 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

W ramach umowy do zadań agencji będzie należała obsługa w zakresie działań Public Relations. Główny nacisk położony będzie na działania prowadzone w Internecie. Ponadto w trakcie realizacji jest już strona internetowa, której wykonawcą jest agencja interaktywna Adweb oraz studio programistyczne CodeFathers. Możliwość wykonania wszystkich tych działań przez dedykowane marki należące do Grupy Adweb pozwoli na synergię wszystkich zaplanowanych działań oraz jak najlepsze ich skoordynowanie.  

Klient został zdobyty w wyniku działań account managera Karoliny Semeniuk, a umowa podpisana została na okres 3 miesięcy. Z ramienia agencji VanguardPR za klienta odpowiedzialny będzie Oskar Błachut. Po stronie firmy Cerrad za koordynację wszystkich działań odpowiada Adam Czubiński, Specjalista ds. Marketingu.

O firmie

Firma Cerrad powstała w 1994 r. Od 1997 r. zajmuje się produkcją mrozoodpornych płytek klinkierowych i kamieni elewacyjnych formowanych na sucho i głęboko spiekanych. Cerrad jest spadkobiercą i kontynuatorem najlepszych tradycji z 80-letniej historii Radomskich Zakładów Płytek Ceramicznych i Wyrobów Sanitarnych.

Produkty Cerradu spełniają surowe wymogi norm europejskich. Posiadają wszystkie wymagane prawem badania i atesty oraz krajowe i zagraniczne cerytfikaty.  Obecnie
w ofercie handlowej firmy znajduje się ponad 170 pozycji asortymentowych. Stali odbiorcy produktów marki Cerrad to również takie kraje jak: Rumunia, Czechy, Słowacja, Ukraina, Białoruś, Mołdawia, Bułgaria, Litwa, Łotwa, Rosja, Kazachstan, Azerbejdżan oraz Węgry.

.:: VanguardPR – Grupa Adweb

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.