Marketing Investment Group sp. z.o.o utworzyła biuro ds. PR i Komunikacji. – Portal PR - 24PR
Marketing Investment Group sp. z.o.o utworzyła biuro ds. PR i Komunikacji.

13.07.2011 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Z początkiem lipca w Marketing Invesment Group rozpoczęło działalność Biuro ds. PR i Komunikacji. Kierownikiem biura została Maria Leszczyńska, natomiast  Specjalistą ds. PR i Komunikacji Joanna Zając.

Maria Leszczyńska do tej pracowała jako PR Manager w agencji GRN,  gdzie zajmowała się tworzeniem i wdrażaniem strategii  Public Relations dla marek komercyjnych i instytucji samorządowych.

Jest absolwentką Wydziału Dziennikarstwa w Collegium Civitas, Wydziału Nauki o Zdrowiu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz studiów podyplomowych Public Relations w Wyższej Szkole Europejskiej im. Ks. Józefa Tischnera.

Joanna Zając wcześniej pracowała przez 4 lata jako dziennikarka newsowa w TVP Kraków. Współpracowała z antenami ogólnopolskimi – TVP INFO i TVP SPORT, ma na koncie setki relacji z różnych wydarzeń politycznych, społecznych i sportowych. Doświadczenie w PR zdobyła, pracując jako asystentka europosła Bogusława Sonika i posła Jarosława Gowina.

Jest absolwentką Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ, gdzie studiowała na kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.