NIDA – Produkt Lafarge Gips Budowlaną Marką Roku – Portal PR - 24PR
NIDA – Produkt Lafarge Gips Budowlaną Marką Roku

06.07.2011 Kategoria: Wieści za spółek. Autor: admin

Płyty gipsowo-kartnowe NIDA, produkowane przez Lafarge Gips, uznane zostały za Budowalną Markę Roku. Wyróżnienie jest wyjątkowo cenne, gdyż zwycięzcę w danej kategorii wskazują firmy wykonawcze branży budowlanej.

 Nagroda przyznawana jest przez Centrum Badań i Analiz Rynku ASM. Ranking ma już swoją historię i renomę, został przeprowadzony po raz siódmy. Tegoroczne badanie wśród firm wykonawczych w sektorze budowlanym zrealizowano w maju, na próbie odrębnej dla każdej z 20 kategorii materiałów budowlanych. W sumie udział w badaniu wzięło ok. 2.000 firm wykonawczych.

Wykonawcy wskazali marki budowlane najwyższej jakości, marki o najlepszej relacji ceny do jakości oraz produkty najchętniej przez nich wybierane. Płyty gipsowo-kartonowe NIDA otrzymały tytuł Budowlanej Marki Roku już po raz drugi z rzędu. – To potwierdzenie, że nasza marka stała się synonimem wysokiej jakości produktów. Wyróżnienie jest tym bardziej cenne, że przyznają je budowlańcy, którzy na co dzień pracują używając bardzo wielu różnych produktów – komentuje Tomasz Pluciński, dyrektor marketingu Lafarge Gips.

Nagroda główna w kategorii płyt gipsowo-kartonowych to nie jedyne wyróżnienie, jakie w tegorocznej edycji przypadło marce NIDA. Marka otrzymała także 4 miejsce w kategorii „Gipsy szpachlowe”.

Kompletne systemy NIDA obejmują cały zakres elementów gotowych do zastosowania w suchej zabudowie: płyty gipsowo-kartonowe, profile metalowe, mieszanki gipsowe oraz wszelkie akcesoria i elementy mocujące. Innowacyjne i kompletne rozwiązania z systemu NIDA pozwalają na uzyskanie najwyższej jakości wykończenia sufitów, ścian, poddaszy i obudów, spełniających wymagania akustyczne, ogniowe i estetyczne. Materiały Lafarge Gips używane są zarówno w budownictwie mieszkaniowym – wykończeniu domów jednorodzinnych oraz apartamentów, jak i w nieruchomościach komercyjnych jak biurowce, hotele, restauracje i centra handlowe.

Fot. Lafarge NIDA Budowalną Marką Roku już po raz drugi z rzędu

Informacje o Lafarge

Lafarge to światowy lider w produkcji materiałów budowlanych, zajmujący czołowe pozycje we wszystkich branżach swojej działalności: cementu, kruszyw i betonu oraz gipsu. Lafarge zatrudnia na świecie 76.000 pracowników w 78 krajach. W Polsce Lafarge działa od 1995 roku w branży produkcji: cementu, betonu, kruszyw i płyt kartonowo-gipsowych.

W 2011 r. już po raz siódmy z rzędu Grupa Lafarge została umieszczona na „Liście 100 globalnych korporacji najbardziej zaangażowanych w zrównoważony rozwój”. Firma oferuje klientom innowacyjne rozwiązania podnoszące bezpieczeństwo, komfort i jakość codziennego życia.

GlobalBrand Institute

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.