Nowa linia smaku od HELIO S.A. – Portal PR - 24PR
Nowa linia smaku od HELIO S.A.

27.07.2011 Kategoria: Kulinaria. Autor: admin

Unikatowy na polskim rynku Mix Sałatkowy Italia z orzeszkami pinii otwiera nową linię produktów firmy HELIO S.A., wolumenowego lidera w sprzedaży bakalii paczkowanych. Debiut nowej propozycji w ofercie HELIO przyciąga uwagę niebagatelnym wyborem produktów, atrakcyjnie skalkulowaną ceną oraz specjalnie zaprojektowanym opakowaniem, w którym zastosowano zamknięcie strunowe.   

„Nowa linia bakalii i mixów HELIO New Line została przygotowana z myślą o konsumentach, którzy poszukują produktów sprawdzonej i pewnej jakości, w praktycznym i nowoczesnym opakowaniu, a jednocześnie w przystępnej dla każdego cenie. Konsumentów, którzy bakalie i orzechy wykorzystują w codziennym menu, nie tylko jako wartościową przekąskę ale w dużej mierze do celów kulinarnych – wypieków, sałatek, deserów – relacjonuje Grzegorz Sobociński, Kierownik Biura Zarządu i Marketingu HELIO S.A. – Awangardową pozycją HELIO New Line jest Mix Sałatkowy Italia, w którego skład wchodzą wartościowe orzeszki pinii w towarzystwie pestek dyni i słonecznika. Jest to pierwsza z mieszanek naszej nowej linii, dzięki której osoby nawet o mniej zasobnych portfelach będą mogły sięgnąć po wyrafinowany smak kosztownych pinii. Przemyślany dobór surowców oraz atrakcyjne opakowanie sprawia, że z pewnością jest to produkt o dużym potencjale sprzedażowym”.

Ekspresyjna szata graficzna nowej linii produktów HELIO, jest czytelna, podkreśla świeżość produktów, a opakowania lepiej eksponują nowości HELIO na sklepowych półkach. Zastosowanie twardej folii chroni produkt przed wgnieceniami i wilgocią. Stojące opakowanie ze strunowym zamknięciem jest praktyczne i pozwala na bardzo długie zachowanie właściwości organoleptycznych oraz odżywczych poszczególnych produktów. Na rewersie każdego z opakowań nowej linii producent podaje wartość odżywczą produktu, zawartość składników mineralnych, informacje o zalecanym dziennym spożyciu składników odżywczych dla osoby dorosłej (GDA), a także przykładowe zastosowanie produktu w kuchni.

W skład nowej linii bakalii HELIO będą wchodziły zarówno produkty jednorodne, jak i oryginalne kompozycje produktów. Do końca roku dostępnych w sprzedaży będzie kilkanaście asortymentów, które HELIO systematycznie będzie wprowadzać na rynek, zaś w chwili obecnej w ofercie bakaliowego potentata znajdują się już mix sałatkowy Italia, mix studencki, orzechy laskowe, migdały, nerkowce oraz pistacje.

Jakość produktów HELIO została wielokrotnie doceniona przez konsumentów oraz dystrybutorów – w ostatnim okresie spółkę uhonorowano m.in. Laurem Konsumenta – Top Brand 2011,  wyróżnieniem Złoty Paragon 2011, wyróżnieniem Perły Rynku FMCG 2011, statuetką Superproduktu Świata Kobiety 2010, czy godłem Dobra Marka 2010.

www.HELIO.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.