Partner of Promotion z Grupą Nokaut S.A. – Portal PR - 24PR
Partner of Promotion z Grupą Nokaut S.A.

11.07.2011 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Agencja Partner of Promotion rozpoczęła pracę dla Grupy Nokaut S.A. W ramach umowy agencja odpowiada za media relations i PR korporacyjny dynamicznie rozwijającej się spółki.

Grupa Nokaut to lider polskiego rynku e-commerce, którego flagowym projektem jest jedna z  najpopularniejszych w Polsce porównywarek cen – Nokaut.pl. W 2010 roku Nokaut zajął drugie miejsce w międzynarodowym rankingu Deloitte Technology Fast 50 CE w kategorii Wschodzących Gwiazd. Założyciele firmy znaleźli się też w pierwszej piętnastce tegorocznego rankingu Pretendentów do listy 100 Najbogatszych Polaków ogłoszonej przez tygodnik „Wprost”.

Partner of Promotion odpowiada za całościową komunikację Grupy Nokaut, zarówno w kontekście biznesowego wizerunku spółki oraz jej założycieli, jak i planów dotyczących rozwoju firmy oraz wdrażania nowych projektów.
 
Agencja Partner of Promotion została wyłoniona w przetargu, w którym wzięło udział 5 firm.

Partner of Promotion Sp. z o.o.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.