Płyta główna GIGABYTE GA-A75M-S2V – Portal PR - 24PR
Płyta główna GIGABYTE GA-A75M-S2V

27.07.2011 Kategoria: Komputery. Autor: admin

Nowoczesna konstrukcja na platformie Llano, przeznaczona do użytku domowego
Nadszedł czas, by przedstawić najnowszy model płyty głównej GIGABYTE z serii A75, zaprojektowany specjalnie dla entuzjastów domowej rozrywki. Jest to płyta GA-A75M-S2V, na podstawce FM1, która zapewnia wsparcie dla nowych standardów USB 3.0 i SATA 6GB, posiada wyjścia graficzne DVI i D-SUB oraz wspiera technologię Super 4™.

 Płyta główna GIGABYTE GA-A75M-S2V to ciekawa propozycja, która stanowi łakomy kąsek dla użytkowników chcących posiadać w swoim domu wydajny komputer, wyposażony w najnowsze technologie. Płyta ta dostępna jest w bardzo przystępnej cenie, jest to najtańsze rozwiązanie w ofercie GIGABYTE na chipsecie A75. GA-A75M-S2V wspiera najnowsze procesory AMD z serii A8 oraz A6, które charakteryzują się niezwykle wydajnym, zintegrowanym układem graficznym z serii AMD Radeon 65xx HD. Dzięki temu, płyta główna zapewnia rewelacyjną jakość grafiki, porównywalną z tą, oferowaną przez dyskretne układy graficzne. GIGABYTE GA-A75M-S2V, gwarantuje nie tylko wysoką jakość grafiki, ale także i dźwięku, dzięki zastosowaniu technologii Super 4™. Technologia ta łączy w sobie szereg rozwiązań, stosowanych do tej pory jedynie na płytach głównych z najwyższej półki.

Wiedząc, że na Twojej płycie głównej zastosowano technologię Super 4™, możesz mieć pewność, że jest ona wyposażona w wysokiej jakości komponenty oraz rozwiązania, które zapewniają jej stabilną pracę oraz długi okres użytkowania. Na Super 4 składają się takie cechy jak: bezpieczeństwo, szybkość, oszczędność oraz super dźwięk. Pisząc o GIGABYTE GA-A75M-S2V warto w szczególności wspomnieć o ostatniej z nich, czyli wysokiej jakości dźwięku. Jest on zapewniony dzięki układowi, tworzącemu 7.1 kanałowy, przestrzenny dźwięk, wspierany przez konwerter audio, charakteryzujący się współczynnikiem tłumienia szumów (SNR) wynoszącym 108dB. Oznacza to, że użytkownik będzie cieszył się niezwykle czystym dźwiękiem, pozbawionym szumów i wszelkich zakłóceń. W połączeniu z wydajną grafiką, płyta główna GIGABYTE GA-A75M-S2V zapewnia użytkownikom wrażenia multimedialne na najwyższym poziomie.

Specyfikacja

Model GA-A75M-S2V 
Chipset A75 Hudson-D3
Format uATX
Pamięć 2 x DDR3, 1866+
Złącza graficzne PCI-E 2.0 x16
PCI 1
PCI-Ex1 1
SATA 6
LAN Gigabitowa karta sieciowa
USB USB 2.0 x 4, USB 3.0 x 2
Audio Realtek ALC889

 Wszystkie produkty GIGABYTE objęte są 3 letnią gwarancją.

Więcej informacji na temat produktów firmy GIGABYTE można uzyskać na stronie: www.gigabyte.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.