Pokaz mody marki SIMPLE na Lotnisku Chopina – Portal PR - 24PR
Pokaz mody marki SIMPLE na Lotnisku Chopina

14.07.2011 Kategoria: Marka. Autor: admin

Jak promować port lotniczy lifestyle’owo
Lotnisko Chopina pojawia się na co dzień w mediach lokalnych i ogólnopolskich, a także turystycznych i tych skierowanych do miłośników samolotów. Pokaz ubrań marki Simple – pierwszy w Polsce pokaz mody zorganizowany w terminalu lotniczym – umożliwił dotarcie z informacją o porcie do mediów lifestylowych i pozwolił na przedstawienie warszawskiego lotniska w niespotykanej dotąd oprawie.

 Piękne kobiety, modne stroje i startujące samoloty za oknem – 30 czerwca na Lotnisku Chopina zaprezentowana została najnowsza kolekcja ubrań polskiej firmy Simple Creative Products. Pokaz mody odbył się w niedostępnym jeszcze dla pasażerów nowym pirsie centralnym Terminala A. Modelki prezentowały kolekcję spacerując po najdłuższym
w Polsce, 110-metrowym wybiegu, którego częścią były ruchome chodniki. Niestandardowa prezentacja była transmitowana na żywo za pośrednictwem portalu Facebook. Wydarzenie rozniosło się też szerokim echem w mediach lifestylowych, których odbiorcy na co dzień nie mają okazji być informowani o życiu lotniska. – Szukaliśmy pomysłu na niestandardowe zaprezentowanie nowego pirsu  –  mówi Radosław Żuk, dyrektor Biura PR Lotniska Chopina.
Uznaliśmy, że jego przestrzeń doskonale nadawałyby się na organizację pokazu mody. Firma SIMPLE zgodziła się zorganizować prezentację swojej nowej kolekcji i uważamy, że to był strzał w dziesiątkę. Pirs lotniska w tak niezwykłej oprawie prezentował się imponująco – dodaje Radosław Żuk.

Cała impreza utrzymana była w charakterze podróży lotniczej. Goście otrzymywali zaproszenia w formie biletu lotniczego, a do pirsu wchodzili przez rękaw pomostu pasażerskiego. Kolekcja komentowana była przez system nagłośnienia lotniskowego, a dodatkowe informacje wyświetlane były na tablicach informacyjnych FIS. Pokazowi ubrań marki Simple towarzyszył pokaz ubiorów personelu pokładowego kilku linii lotniczych operujących na Lotnisku Chopina.
Na żywo pokaz obejrzała grupa 400 zaproszonych gości. Wśród nich znalazły się takie osobistości świata mody jak Agnieszka Maciąg, Magdalena Frąckowiak czy Joanna Horodyńska, a także przedstawiciele show biznesu m.in.: Justyna Steczkowska, Edyta Herbuś, Aleksandra Kwaśniewska, Dorota Gardias, Dorota Wróblewska.

Film z pokazu mody na Lotnisku Chopina:

http://www.youtube.com/user/LotniskoChopina?feature=mhee#p/a/u/0/xrzbDZ-WbCw

 Rzecznik Prasowy Lotniska Chopina                                 

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.