Toolbox dla Mundipharma Oncology – Portal PR - 24PR
Toolbox dla Mundipharma Oncology

14.07.2011 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Agencja Toolbox Creative Communications podpisała kontrakt na obsługę public relations wiodącego preparatu z dziedziny onkologii firmy farmaceutycznej Mundipharma Polska.

W ramach umowy projektowej agencja zajmie się koordynacją relacji z mediami, organizacją briefingu prasowego i wywiadów z liderami opinii, a także pracą nad filmem multimedialnym ilustrującym działanie leku hematoonkologicznego.

Agencję wyłoniono w drodze przetargu, do którego Mundipharma zaprosiła trzy firmy. Umowę projektową podpisano na pięć miesięcy z możliwością przedłużenia. Za projekt z ramienia agencji odpowiada Sylwia Paneth-Malska, Prezes agencji Toolbox, wraz z zespołem w skład którego weszli Filip Godecki i Michał Łuczyński.

Mundipharma to firma farmaceutyczna, która działa na terenie 33 krajów europejskich. Zajmuje się badaniem, rozwojem, produkcją oraz dystrybucją leków na receptę, zwłaszcza w obszarze onkologii, terapii bólu oraz chorób dróg oddechowych.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.