Zegarki Omega Ladymatic w salonach W.KRUK – Portal PR - 24PR
Zegarki Omega Ladymatic w salonach W.KRUK

01.07.2011 Kategoria: Moda. Autor: admin

W wybranych salonach W.KRUK pojawiła się nowa kolekcja zegarków Omega Ladymatic. Stworzone dla kobiet sukcesu nowej ery urzekają eleganckim stylem oraz jakością automatycznych mechanizmów na najwyższym  światowym poziomie. Twarzą nowej kolekcji jest laureatka Oscara, aktorka Nicole Kidman, ambasador marki Omega od 2004 roku.

Nowa kolekcja OMEGA Ladymatic to kontynuacja dobrej tradycji linii o tej samej nazwie z lat 50-tych ubiegłego stulecia. Nowe modele w perfekcyjny i subtelny sposób łączą ponadczasowy design i rewolucyjną technologię OMEGA. Zegarki Ladymatic z XXI wieku wyposażono w mechanizmy Co-Axial i odważne, świeże wzornictwo. Oferują one współczesnym kobietom sukcesu to, co najlepsze z modeli z minionej ery, w nowej, ulepszonej postaci.

Polerowane koperty nowych zegarków Ladymatic mają średnicę 34 mm. Zamknięto je w ceramicznym pierścieniu ukrytym pod ozdobną falą z metalu. Koperty zegarków wykonane są ze stali szlachetnej lub 18-karatowego czerwonego lub żółtego złota.

Zegarki OMEGA Ladymatic są dostępne na bransolecie wykonanej z tego samego materiału co koperta lub na pasku ze skóry aligatora, w kolorze perłowej bieli lub lśniącej czerni. Bransolety z trzech rzędów ogniw mają opatentowany przez OMEGA system śrub i teleskopów oraz zapięcie motylkowe. Wyposażone w zapięcie bransoletowe z 18-karatowego złota paski ze skóry aligatora łącza się z kopertą za pośrednictwem specjalnego ogniwa.

Zegarki Omega Ladymatic dostępne są w salonach W.KRUK w Warszawie w Galerii Mokotów oraz na Placu Konstytucji.

W.KRUK to najstarsza firma jubilerska w Polsce, lider rynku jubilerskiego w Polsce. Polska tradycja pielęgnowana od 1840 roku oraz otwartość na nowoczesne trendy czynią markę W.KRUK ekspertem w dziedzinie biżuterii. Wyroby jubilerskie oferowane w salonach W.KRUK pozwalają zaspokoić pragnienia piękna i wyrafinowania, jednocześnie dając gwarancję najwyższej jakości i doskonałości. W. KRUK to ponad 70 salonów na terenie całego kraju. Oprócz biżuterii firma proponuje najlepsze i najbardziej znane marki zegarków, takie jak Rolex, IWC, ZENITH, BREITLING, Omega, TAG Heuer, Longines, Tissot, Certina i wiele innych.  

PR Manager W.KRUK

wkruk.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.