Agency 4People dla światowego lidera rynku fontann – Portal PR - 24PR
Agency 4People dla światowego lidera rynku fontann

18.08.2011 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Od początku sierpnia Agency 4People odpowiada za kompleksowe działania komunikacyjne firmy Crystal, czołowego producenta i projektanta najnowocześniejszych fontann na świecie. Współpraca ma na celu promowanie kanadyjskiej firmy na rynkach Europy Środkowej i Wschodniej, ze szczególnym naciskiem na Polskę.

– Nasza nowa strategia zakłada dynamiczny rozwój działalności w regionie Europy Środkowej i Wschodniej. W tym celu razem z Agency 4People rozpoczynamy akcję mającą na celu przybliżenie oferty naszej firmy i korzyści płynących z instalowania fontann w przestrzeni publicznej – mówi Joanna Lewandowska, business development manager CEE Crystal.

Crystal jest liderem wśród producentów fontann na świecie. Firma wykonała wiele prestiżowych projektów w takich miastach, jak Dubaj, Abu Dabi, Chicago ,Moskwa, czy Kuala Lumpur. Również w Polsce może poszczycić się kilkoma znakomitymi fontannami znajdującymi się między innymi na dziedzińcu biurowca Metropolitan, w centrach handlowych Złote Tarasy i Blue City w Warszawie, Galerii Malta w Poznaniu, Galerii Kazimierz w Krakowie, CH Silesia City w Katowicach, CH Magnolia we Wroclawiu, a także na reprezentacyjnym placu Malborka i na rynkach miast Wągrowiec, Andrychów i Błonie pod Warszawą.

– Współpraca z Crystal potwierdza nasze unikatowe kompetencje we wprowadzaniu specjalistycznych produktów. Pozwoli nam także na zdobycie kolejnych cennych doświadczeń w promowaniu tak dużego, międzynarodowego partnera – podkreśla Tomasz Czarnecki, dyrektor generalny A4P.

Do zadań agencji należeć będzie przygotowanie i realizacja strategii komunikacji oraz bezpośredni kontakt z mediami.

Agency 4People

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.