AMG Private Lounge w Affalterbach – tam, gdzie spotykają się pasje – Portal PR - 24PR
AMG Private Lounge w Affalterbach – tam, gdzie spotykają się pasje

01.08.2011 Kategoria: MOTO, Wieści za spółek. Autor: admin

AMG otwiera nowe centrum w Affalterbach. Na powierzchni 525 metrów kwadratowych posiadacze sportowych aut ze stajni AMG, potencjalni klienci i entuzjaści odnajdą idealną atmosferę do dzielenia się swoją pasją.
Nowoczesny, stylowy budynek to doskonałe miejsce spotkań rosnącej społeczności AMG.  

– Chcemy, żeby AMG Private Lounge stał się dla naszych klientów miejscem odpoczynku i wymiany doświadczeń, idealnym na spędzenie najbardziej ekscytującego dnia w roku – na przykład dnia, w którym odbiorą nowego Mercedesa ze stajni AMG – mówi Ola Källenius, szef Mercedes-AMG GmbH.

– Wirtualny AMG Private Lounge działa w USA już od 2006 roku. Trzy lata później ruszył oddział dla niemieckich klientów, a jednocześnie narodziła się koncepcja stworzenia międzynarodowej społeczności AMG. Właściciele Mercedesów spod szyldu AMG chętnie dzielą się swoją pasją z innymi entuzjastami, cenią wymianę doświadczeń, bezpośredni kontakt i biorą udział w imprezach motoryzacyjnych. To wszystko moga odnaleźć w internetowej społeczności AMG Private Lounge. Dziś tworzy ją ponad 15 tys. członków
z całego świata. Otwarcie „prawdziwego” AMG Private Lounge w Affalterbach pozwala naszym klientom poznać się w unikalnej atmosferze, a jednocześnie podkreśla najwyższy standard obsługi, tak charakterystyczny dla AMG – dodaje Mario Spitzner, szef marketingu Mercedes-AMG GmbH.

Nowy, wielokondygnacyjny budynek jest bezpośrednio połączony z salonem sprzedaży AMG i zachwyca czystą, wyrazistą architekturą. Gości wita artystyczna mozaika, tworząca wizerunek legendarnego modelu 300 SEL 6.8 na legendarnym belgijskim torze Spa-Francorchamps. Miniaturowe zdjęcia przedstawiają członków społeczności AMG Private Lounge.

Wnętrze wypełniają proste, minimalistyczne formy i czarno-biała kolorystyka. Komfortowe, skórzane meble z kontrastującymi przeszyciami przywodzą na myśl sportowe fotele AMG. Przytulna atmosfera ma tu niejedno oblicze – w każdej z sekcji podłogę pokrywa inny materiał, a innowacyjny system oświetlenia dba o odpowiedni nastrój w zależności od pory dnia czy pogody.

AMG Private Lounge został podzielony na kilka obszarów. W strefie motorsportu w oczy rzuca się od razu wizerunek SLS AMG GT3, ręcznie namalowany przez designerów AMG. Naprzeciwko znajduje się sekcja lifestylowa, gdzie goście mogą odprężyć się lub porozmawiać. Kącik multimedialny, wyposażony w iPady oraz konsole Playstation, służy indywidualnej rozrywce, podobnie jak biblioteczka, zaopatrzona między innymi w książki poświęcone historii i technologii AMG. Duże okna zapewniają doskonały widok na taras o powierzchni 73 metrów kwadratowych.

Obok znajduje się kawiarnia i restauracja z miejscem dla 18 gości. Menu koncetruje się na lekkich daniach z regionalnym rodowodem. Ściany obu sekcji zdobią wyjątkowe, wykonane z tkaniny obrazy przedstawiające SLS AMG na francuskim torze Paul Ricard.

AMG Private Lounge to nie tylko zaciszne miejsce spotkań i relaksu. Najnowszy sprzęt multimedialny oraz imponująca jakość dźwięku, generowanego przez nagłośnienie
Bang & Olufsen, zapewniają niezapomnianą atmosferę konferencji i pokazów.

Osobone pomieszczenie AMG Private Lounge zajmuje wzorcownia. Tutaj powstają motoryzacyjne dzieła, tworzone na indywidualne życzenie klienta. Niemal nieograniczone możliwości AMG Performance Studio są widoczne i namacalne – wystarczy spojrzeć na niezliczone typy i wersje kolorystyczne skóry, lakieru, włókna węglowego, wykończenia z drewna i stali, elementów designo oraz kompletnych podzespołów mechanicznych. Ta filozofia wzmacnia przekaz „ekskluzywnej indywidualności”, która od zawsze towarzyszy AMG.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.