Bursztyn w nowej odsłonie w salonach W.KRUK – Portal PR - 24PR
Bursztyn w nowej odsłonie w salonach W.KRUK

03.08.2011 Kategoria: Moda. Autor: admin

Bursztyn zyskał nowego towarzysza – biały kamień. Jego jasna kolorystyka podkreśla złocisty blask i nadaje biżuterii wyjątkowego charakteru. Połączenie białego kamienia i klasycznego bursztynu tworzy nową kolekcję od W.KRUK o nazwie WHITE AMBER.

WHITE AMBER to najnowsza kolekcja na lato, dostępna wyłącznie w salonach W.KRUK. Bursztyn to kamień szczególnie lubiany podczas wakacji, którego głęboki kolor oddaje blask zachodzącego słońca. Zwany jest także kamieniem życia, ponieważ posiada właściwości energizujące. W tym sezonie występuje w połączeniu z białym kamieniem, tworząc zgrany, letni duet. Biały odcień to przewodni kolor w okresie letnim, który podkreśla opaleniznę i dodaje elegancji.

Kolekcja WHITE AMBER dostępna jest wyłącznie w salonach W.KRUK.

***
W.KRUK to najstarsza firma jubilerska w Polsce, lider rynku jubilerskiego w Polsce. Polska tradycja pielęgnowana od 1840 roku oraz otwartość na nowoczesne trendy czynią markę W.KRUK ekspertem w dziedzinie biżuterii. Wyroby jubilerskie oferowane w salonach W.KRUK pozwalają zaspokoić pragnienia piękna i wyrafinowania, jednocześnie dając gwarancję najwyższej jakości i doskonałości. W. KRUK to ponad 70 salonów na terenie całego kraju. Oprócz biżuterii firma proponuje najlepsze i najbardziej znane marki zegarków, takie jak Rolex, Omega, Longines, IWC, TAG Heuer, Gucci, Burberry i wiele innych.

W.KRUK
wkruk.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.