Cogitors.pl – ludzie głodni wiedzy – Portal PR - 24PR
Cogitors.pl – ludzie głodni wiedzy

08.08.2011 Kategoria: STARTUP. Autor: admin

W sieci pojawił się nowy portal społecznościowy www.COGITORS.pl, którego misją jest ułatwienie dostępu do wiedzy i edukacji wszystkim użytkownikom Internetu.

Wiedza ma coraz większe znaczenie dla naszego rozwoju zawodowego i osobistego. Dzięki uczeniu się i zdobywaniu nowych umiejętności mamy szansę na lepszą pracę oraz wzbogacenie naszego życia zarówno osobistego jak i zawodowego.

Rynek wiedzy z miesiąca na miesiąc staje się coraz większy i bardziej różnorodny, dając każdemu możliwość rozwoju w dowolnie wybranych, często bardzo specjalistycznych dziedzinach.

Firma NEWCO Sp. z o.o., doceniając te trendy, postanowiła opracować serwis, który pozwoli na łatwiejszy dostęp i pełne wykorzystanie dostępnych na rynku możliwości. W wyniku tego powstał portal Cogitors.pl, który udostępnił już pierwsze funkcjonalności.

Już w tej chwili, za darmo, każdy zarejestrowany Użytkownik może:

– przeglądać ofertę bezpłatnych szkoleń, konferencji i innych wydarzeń,

– otrzymywać informację o wydarzeniach dopasowanych do swoich zainteresowań,

– szybko i łatwo zapisać się na te, w których chce wziąć udział,

– dzielić się informacją o swoim rozwoju ze znajomymi.

W kolejnych etapach wdrożenia, Cogitors.pl będzie udostępniał nowe przydatne funkcje, takie jak możliwość udziału w wydarzeniach odpłatnych wraz z płatnościami, dzielenie się opiniami, planowanie rozwoju zawodowego i wiele innych. Dzięki temu, naszych Użytkowników już nigdy nie ominie nic, co ich naprawdę interesuje, a ich przyspieszony rozwój dostarczy im wiele satysfakcji i korzyści.

Cogitors.pl to również portal dla firm i instytucji oferujących wiedzę, dzięki któremu mogą dotrzeć do grupy docelowej oraz usprawnić własną pracę związaną z obsługą wydarzeń.

Już w tej chwili, za darmo, każdy Organizator może:

– umieścić pełną informację o swoim wydarzeniu bezpłatnym,

– przyjmować zapisy Użytkowników,

– budować bazę Klientów.

W kolejnych etapach wdrożenia, Cogitors.pl udostępni wiele dodatkowych funkcji, takich jak zarządzanie płatnościami, narzędzia do komunikacji z uczestnikami, system promocji wydarzeń i wiele innych. Dzięki temu, każdy Organizator będzie mógł sprawniej zarządzać swoimi wydarzeniami oraz skutecznie budować swoją pozycję na rynku.

NEWCO Sp. z o.o.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.